Wpis z mikrobloga

Troszkę się pochwalę. Poniżej wynik mojego polowanie na króla planet (08.03.17).

Niestety ze względu na brak prowadzenia zbieranie klatek troszkę mi zajęło. Jowisz uparcie uciekał z kadru więc musiałem co chwilę ręcznie ustawiać tubę teleskopu. Jak jeszcze dodamy do tego stosunkowo szybką rotację planety to otrzymujemy nieładnie rozmazane detale. Mimo wszystko, jak na pierwszy raz jestem zadowolony.

Użyty sprzęt: GSO 8" + modyfikowany webcam + barlow 2x + filtr UV/IR cut.

W pierwszym komentarzu jeszcze gratisowa fotka Księżyca z tego samego dnia. Tym razem pstrykane Canonem.

Pozwolę sobie na użycie tagu #nedvedinspace . Mam nadzieję, że się nie obrazicie ( ͡ ͜ʖ ͡)


#astrofoto #chwalesie #mojezdjecie #astronomia #kosmos
Nedved - Troszkę się pochwalę. Poniżej wynik mojego polowanie na króla planet (08.03....

źródło: comment_j6TFPUUD6MXdUPqo7CrQdfq0ZOJ7fdGr.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troszkę się pochwalę. Poniżej wynik mojego polowanie na króla planet


@Nedved: Wynik twojego polowania na króla planet to jest jakaś porażka, jakieś #!$%@? nieporozumienie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nedved za takie hobby zawsze dam plusa. Sam chcę wejść w astrofoto. Pewnie jak skończę studia i znajdę pracę za 1,8k/miesiąc, to spróbuję swoich sił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nedved:
Fejk - nie ma gwiazd, to wszystko hologramy, pewnie NASA cię kupiła żebyś siał kulistą propagandę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz