Wpis z mikrobloga

Mireczki poleci ktoś moda który ma naprawdę dobre TC? Najlepiej na 2 aku.

Zastanawiam się na IPV8 tylko odrzuca mnie skórzana naklejka która odklei się zapewne w ciągu tygodnia.
Ktoś? Coś?


#epapierosy
  • 18
@goomowy: a tak se napisalem... z fusow wrozac ;), jak nie dna i nie ipv to wyszlo fuchai :D

natomiast osobiscie uzywam dna75 ale ja jestem minimalista i nawet mi sie nie chce zmieniac trybow a escribe to tylko do resetu uzywam :D... taki ze mnie uj nie znawca
@marek-wozniak-750: Ja też jestem człowiek VW :) Ale naszła mnie ochota na zabawę w TC na singlu :)

Oglądam filmiki i jedni się jarają tc na fuchaiu a drudzy że #!$%@?.... ehh sam nie wiem. Gdyby nie ta #!$%@? skóra na ipv8 to nie byłoby gadki
@vgf_: No teraz właśnie oglądałem djlsb i pali watę jak na VW :/ Także odpada. Chyba że będę chciał kolejny box na vw.

Czyli oprócz ipv i dna nie ma moda który dobrze pracuje na TC?
@goomowy: szczerze - rxy albo evic z custom softem (arcticfox) i mozesz sobie nawet krzywe programowac jak w dna. :-P rxa nie polecam (#!$%@? pin w 510), evicka na 2x18650 nie mialem, wiec sie nie wypowiem. generalnie nie jestem entuzjasta tc, probowalem i o ile roznica dna/yihi vs "reszta" jest spora, o tyle nawet na dna tc wymaga troche grzebania w ustawieniach i optymalizacji zeby w ogole mialo sens, szczegolnie przy
@vgf_: Mam i rxa i evica ;) Pobawię się bo czemu nie :) Ale raczej zostanę przy stali. Nikiel upierdliwy i niezdrowy ;)

Jak się #!$%@?ę to zawsze można ss jechać na vw więc jest alternatywa nawet po skręceniu.

Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź :)
@goomowy: nie ma sprawy. ni200 jest niezdrowe tylko przy rozgrzaniu do czerwonosci (oksydy chromu na powierzchni drutu afair), ale podobny problem wystepuje tez przy ss. sa to zwiazki latwo rozpuszczalne w wodzie, wiec teoretycznie grzalke z ss po wypalaniu wypadaloby wymyc, a pozniej rozgrzac tylko do wysuszenia. przy prawidlowym dzialaniu sa tak samo "obojetne" (czy to prawda dowiemy sie pewnie za jakies 10~15 lat ;-)).
@vgf_: tak zdaje sobie sprawę z obowiązku utrzymywania "higieny" ss :) SS jest o tyle wygodniejsze ze na VW można też jechać śmiało a z niklem mogłoby sie to zle skończyć :)

Poogladalem trochę i w sumie z "mass produced" modow i dziwo alien ma dobre TC (po update 1.2.x). Może w tym kierunku pójdę...
@goomowy właśnie wrzuciłem fused Clapton ss na aliena żeby sprawdzić z ciekawości. Na TC normalnie można palić, bez żadnego problemu, szczerze to nie odczuwam jakiejś diametralnej różnicy w porównaniu do dna 75 na którym dodatkowo to sprawdziłem