Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o nadchodzące podwyżki cen to za przeproszeniem ch*j im w krzyż. Jeśli chcecie wydawać kase w HSie to róbcie to przez amazona, cały czas można płacić w $ czyli jedynej walucie, której nie dotknie podwyżka, murica first job twoju mać
#hearthstone
  • 7
@MaxDamage: mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób korzystać z paczek przez amazona w pl? Próbowałem robić według tutoriali, ale zamówienia stają po wyborze płatności
@Hajak: No tak ale to jest przy każdym dodatku wydatek rzędu 100$, pomnóż to przez 3 i zadaj sobie pytanie czy warto grać, tym bardziej że wydanie pewnie ok 1000$ rocznie gwarantuje ci posiadanie wszystkich kart
@Hajak: no ale są granice, na Wiedźmina III i dodatki kupowałem w dniu premiery a nie wydałem więcej niż 100$, a mnóstwo godzin grania; w TES:Legends nie wydałem ani złotówki a mam bogatszą kolekcję niż w HS; w Heroes of the Storm kupiłem tylko kilka skinów, poza tym nic nie wydałem, a mam prawie wszystkie postacie... mógłbym długo wymieniać
@czrls: Na pewno powiem Ci to samo co każdy tutorial, konto Amazon z wymyślonym adresem zamieszkania w jakimś stanie bez podatków od zakupów dóbr cyfrowych np. Kalifornia, Alaska czy Oregon. Ściągasz sobie HSa przez aplikacje Amazon Underground i tyle, możesz płacić w dolarach czy amazon coinsach, które są jeszcze bardziej korzystne. Musisz posiadać tylko kartę (może być debetowa) którą Amazon akceptuje, ja np mam Visę z Nest Banku (dawniej Bank Smart)