Wpis z mikrobloga

@kwakwa: No właśnie patrzę na lemingi z obu obozów i tylko idę po kolejną wersję precelków. Nie zdziwiłabym się, gdyby miecz nie był obosieczny, a pomysł podsunięcia do głosowania "pana z PO" był pomysłem Schetyny albo samej Merkel, która wie, że Tusk zrobi wszystko, by zostać na obecnym stołku i warto go postraszyć. Dla mnie dowodem ustawki było głosowanie Węgier. Orban nie popiera Tuska. Orban na prośbę Kaczyńskiego głosował, by Tusk
@MyNameIsNobody: To już zależy od interpretacji. Sensowność wypowiedzi wynika również z intuicji. Mam taki szósty zmysł, który bez pomocy szarych komórek każe mi wyczuwać pewne tendencje. Rodzaj wizjonerstwa, taka wróżka krótkiego dystansu. Nie zawsze to, co mi przyjdzie do głowy, jest logiczne, bo ludzie nie zawsze postępują zgodnie z logiką. A raczej najczęściej pod wpływem emocji. Jeśli ktoś potrafi grać na emocjach więcej niż połowy społeczeństwa, ten wygrywa media, internety i
@lavinka: Oczywiście. Przez tych kilka ostatnich lat kiedy PiS był na wygnaniu, to pilnie się uczył i podglądał jak to robi PO. I widzę, że teraz uczeń przerósł mistrza, bo odnoszę wrażenie, że PiS rozgrywa całą tę opozycję jak chce. I nadal ma wysokie poparcie (o ile można wierzyć sondażom). A tymczasem ja też stoję sobie z boku i obserwuję. :)
@MyNameIsNobody: Nie wiem czy można ufać sondażom, ale myślę, że można ankietom powyborczym. A one są bardzo ciekawe, zwłaszcza gdy obejrzy się jak głosowali ludzie przed 30 rokiem życia. A raczej na kogo. PO+N nie zdobyły tyle głosów razem co PIS. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wybory-2015-na-kogo-zaglosowali-wyborcy-po-z-2011-roku,589087.html Wynik Korwina - prawie 17%. To spora zmiana w miłości do poszczególnych partii. Do zgarnięcia jest elektorat Kukiza, niechętny obecnej opozycji, ale do przekonania i skrajna lewica od cafe