Wpis z mikrobloga

@Chudzinx: tu się zgadzam, można, a nawet należy wybrać kogoś lepszego jeśli jest ku temu okazja. Tylko kogo? Obecnie takiej okazji nie widzę. Potrzeba kogoś kto będzie pracował, a nie tylko dużo gadał, potrzeba fachowców, a nie kogoś takiego jak dzisiaj jest Waszczykowski.
@kot-saksofonista: opowiadali się za wpuszczaniem uchodźców, jednak jestem prawie pewny, że pod wpływem szumu i protestów jakie były z tego powodu wycofaliby się ostatecznie z tego pomysłu, jak to wcześniej się zdarzało. A patrząc na to co wyprawia PiS z sądami, trybunałem i misiewiczami, to według mnie to jest mimo wszystko gorsze. Zgadzam się, że trzeba czekać na lepsze czasy, musimy to wszystko przetrwać.
@CytrynowySorbet: co za herezje, jak zwykle ludzie pozapominali czym się #!$%@? kilka lat temu. Jak ma być dobrze, jak ludzie mają pamięć sięgającą do 2 lat wstecz. Proszę cię, czy PIS czy PO, to są te same komuchy, które doprowadziły nas do stanu, w którym żyjemy. Najbardziej jednak chcę mi się rzygać po takich wypowiedziach, gdzie już każdy wie, co się działo po przełomie... Ręce opadają, albo zero albo jeden, albo
@kopek: przez każdy rząd ktoś kiedyś traci pieniądze, co nie jest żadnym dowodem że rząd jest zły, "#!$%@?".

@indianskibiegacz: podniesienie wieku emerytalnego i szkoła dla sześciolatków to akurat dobre pomysły, ale ludzie są zbyt głupi żeby je zrozumieć. Vat został podniesiony czasowo, miał wrócić do 22% w tym roku, ale PiS tą obniżkę cofnął, więc pretensje miej do nich. O ofe się nie wypowiem, bo nie pamiętam szczegółów.

@marianmarcin czytaj