Wpis z mikrobloga

Właśnie przed chwilą, podczas przerwy w pracy, widziałem wywiad z Korwinem w brytyjskiej tv (pracuje w UK). Obciach, bo na dole umieszczono jego nazwisko i napis "Poland"... Dobrze, że nikogo że znajomych nie było obok. Totalna żenada. Wesołe było to, że zwykli dziennikarze go zmasakrowali banalnie prostymi pytaniami, wykazując sprzeczności (m. in. jego stosunek do kobiet - np że powinny zarabiać mniej - mimo, że wolny rynek oznacza, że pracodawca oraz kobiety powinni sobie sami ustalać warunki płac, wszelkie parytety są antywolnościowe). Ależ dziadek plątał się w zeznaniach.


#korwin #bekazprawakow ##!$%@? #neuropa
  • 5
@adi2131: To chyba wialdzileismy inne wywiady. Jeszcze raz, fragment, który oglądałem, dotyczył kobiet, nie tylko feministek. Dwoje prowadzących pytało o o zarobki, o inteligencję kobiety, itd.
Może to kwestia twojej "interpretacji". Może naukowe dane, które usiłowali przytoczyć dziennikarze, od razu w twoim umyśle włączyły alarm, że chodzi o feministki. Xd Ale to nie Rosja, tylko UK, gdzie kwestię postrzega się znacznie szerzej niż na wykopie.

Ależ ten pajac kaleczy język. Wolałbym,
@NiespodziewanaRiposta: Stary, Ty nie potrafisz odbierać otaczającej Cię rzeczywistości ze zrozumieniem, więc zastanów się, kto tu ma #!$%@? mózgowe?

Najpierw JKM mówi, że kobiety zarabiają mniej, i doszukuje się przyczyn w ich cechach fizycznych i intelektualnych, prostując przy tym chyba z 4 razy słowa dziennikarzy - tj. podkreslając, że nie uważa, by kobiety POWINNY zarabiać mniej, tylko że ZARABIAJĄ mniej. Potem kolega Ci pisze, że JKM odpowiadał w PE feministce o
@NiespodziewanaRiposta:

Jeszcze raz, fragment, który oglądałem, dotyczył kobiet, nie tylko feministek [..] od razu w twoim umyśle włączyły alarm, że chodzi o feministki

Ale ja nigdzie nie napisałem, że to co powiedział Korwin w programie w ogóle dotyczy feministek bo Korwin nie powiedział ani razu że jego opinia na ten dotyczy feministek. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.