ENRIQUE: "SKORO PSG STRZELIŁO CZTERY GOLE, MY MOŻEMY SZEŚĆ"

Jesteśmy w połowie dwumeczu. Nie mamy w zasadzie nic do stracenia, a naprawdę wiele do zyskania. Skoro PSG strzeliło nam cztery gole, to my możemy strzelić im sześć. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Wynik pierwszego spotkania był bardzo klarowny, ale to dopiero połowa drogi - przyznał szkoleniowiec Barcelony.

xDDDDDDDDDDDDDDD

#pilkanozna #ligamistrzow #bekazbarcy
PrawdziwySkurfiel - ENRIQUE: "SKORO PSG STRZELIŁO CZTERY GOLE, MY MOŻEMY SZEŚĆ"

Je...

• 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawdziwySkurfiel: Ale to w sumie prawda. Mało było takich dwumeczy? Wisła Kraków - Real Saragossa, (1:4, 4:1 awans po karnych), Deportivo La Coruna - Milan (1:4, 4:0), Bayern - Inter (1:0, 2:3 Inter w rewanżu na wyjeździe po 30minutach przegrywał 2:1) czy chociażby słynny finał LM Liverpool Milan (0:3 do przerwy, ostatecznie 3:3 i wygrana The Red po karnych). Nie interesuje mnie zbytnio Barcelona czy PSG ale naprawdę zobaczyć taki