Wpis z mikrobloga

@Tetrachloroizoftalonitryl dokładnie. Z dupy ta cena,w dywizji mam ponad 1000h przegrane i uważam te 350 za najlepiej zainwestowania kasę w elektroniczna rozrywkę. Tu gra znudziła mi się jeszcze na becie. Te wszędobylskie bugi, grafika momentami aż kuła w oczy, lecisz helikopterem naciskasz spust i wszystko pod tobą ginie,zero celowania czy coś. Pojazd pancerny który wybucha po kilku strzałach z kałacha, skoki motocyklami w przepaść i nawet postać nie spadnie z siodła. Wybiórcza
@Tetrachloroizoftalonitryl gra jest bardzo nierówna, ale granie z kolegami może być satysfakcjonujące , ciekawe co się stanie jak wyczyścić całą mapę, czy przewidują jakieś aktywności dla graczy ? Jak nie to słabo kurde. Lepiej można się bawić w Just Cause 3 , mapa większa aktywności więcej,i zawsze są silniczki rakietowe które można do ludzi przyczepiać :) to mi się nie znudzi :)
@Tetrachloroizoftalonitryl: a ja tylko czekałem aż uruchomią Wildlands. Serio fajnie się gra jak masz dobrych ziomeczków do grania. Po becie niestety wzrosły wymagania i na niskich mi trochę ścina (Radek R380 4GB here). Jak dla mnie i tak dobrze wydane pieniądze. Bardzo przyjemnie się strzela, gdy trzeba się zaczaić na całą drużynę wroga, zanim ogarną co się stało.

W sumie nawet jak się gra z randomami, to są spore szanse że