Wpis z mikrobloga

Gracze szybko zweryfikowali czy gra jest warta 10/10. Wystarczył 1 dzień ;)
Nie chcę tu wojenki żadnej, bo też byłem zajarany, żeby kupić Switch'a, ale widzę ktoś tu specjalnie nakręcał hype, żeby konsola miała dobrą sprzedaż.

Chyba w takim razie trzeba podejść do sklepu i kupić coś pewniejszego - np New 3ds ;)

#gry #nintendo #konsole #zelda #switch #nintendoswitch
Pobierz 000loki - Gracze szybko zweryfikowali czy gra jest warta 10/10. Wystarczył 1 dzień ;)...
źródło: comment_4lN79bof8OVVodXi1m3W9fxaQLQJYHyo.jpg
  • 14
Nie chcę tu wojenki żadnej, bo też byłem zajarany, żeby kupić Switch'a, ale widzę ktoś tu specjalnie nakręcał hype, żeby konsola miała dobrą sprzedaż.


@000loki: weź zerknij w te recenzje nim zaczniesz gadać takie nonsensy. :)

Tam są albo 0/1 od hejterów albo 10, z czego wiele od fanboyów, którzy ledwo co grali albo nie grali jeszcze w ogóle. ;)
@Theos jest dużo recenzji z nota 1 gdzie ludzie narzekają na mankamenty gry. Ja wiem, że na wykopie jest hejt na switcha i zelde, ale metacritic rzadko się myli co do user score i tego jaka gra jest na prawdę. Co więcej wynik 7.7 to nie jest jakiś zły wynik, ale nie jest to gra cud.

@ofm365
@MarianKolasa
@Czupax: @Theos: @MarianKolasa: @Asterling: tak jak tu kolega wspomniał, na meta tak bardzo często jest, że oceny są albo negatywne albo pozytywne. No i to nie jest tak, że ZELDA jako jedyna ma takie oceny. Druga sprawa, to nie jest tak, że ma same jedynki. Jest różnie.

Widziałem troche gameplayow i to na co zwracają ludzie uwagę jest prawdą. Także rozumiem, że niektórzy tu będą bronić mocno gry,
ten hype jej zaszkodził.


@000loki: tak, dowiedziało się o niej dużo więcej osób, które nigdy nie będą miały okazji w nią zagrać, ale co im szkodzi wbić na portal i wystawić ocenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A pamiętasz "Idę"? Jak dostała nominację (bądź oscara, nie pamiętam już dokładnie), to nagle ocena filmu (w tyle czasu po premierze) skoczyła w przeciągu doby o +1. To na pewno nie
@MarianKolasa: nie wiem, po prostu przeczytalem pare negatywnych komentarzy i mają te same spostrzeżenia jakie miałem ja, kiedy oglądałem gameplay. Dlatego uznaje je za wiarygodne. Jeszcze nigdy nie przejechałem się na ocenie user score na metacritic, więc nie sądzę, żeby było inaczej i tym razem. Ja rozumiem, że teraz ultra fani nintendo i zeldy mają syndrom oblężonej twierdzy, ale to nie o to chodzi. Sam jestem ciekawy tej gry, ale póki
@000loki: no racja, bo teraz to jest raczej czas w którym Zelda dostaje w jakiejś części oceny właściwie za to jaką konsolą jest Switch lub też rozlicza się z hype jaki był przy okazji niej kręcony. Na jakąś obiektywniejszą ocenę właściwej gry ja bym jeszcze trochę poczekał :)