Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mać pisze tu, bo już mnie łeb boli od tego #!$%@?.
Mam #rozowypasek jesteśmy od dwóch lat ze sobą, pierwszy związek dla obojga.
Na początku #seksy codziennie, wielokrotnie wręcz przesada, namówiłem na icecream nawet. łoł
A teraz #!$%@? cały czas źle się czuje, ok ma pewne problemy żołądkowe rozumiem ale #!$%@? non stop?
Przez cały czas jak coś próbuję zdziałać to się sapie, że nie ma ochoty, źle się czuję itp.
Bolec na boku odpada, nie jest cwańsza ode mnie i spędzamy cały czas wolny ze sobą praktycznie.
Najgorsze jest to że wielokrotnie próbowałem podebatować nad tym problemem ale za każdym
razem wychodziło na to że to ja mam problem nie ona.
Od stycznia to się ruchaliśmy ze 3 razy może. Powiedziałem jej ostatnio, że uważam,
że to niszczy nasz związek ale nie wiem czy dotarło.
Nawet nie proszę Was o radę, po prostu muszę się tym z kimś podzielić bo nie #!$%@? bierze.
#zwiazki #seks #cipkatoniekartaprzetargowa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zrobiłeś się nudny, nie dbasz o nią wystarczająco, nie dostarczasz jej emocji. Spraw by znowu poczuła się wyjątkowa, kochana. Brak ochoty na seks to znak niezaspokojonych potrzeb emocjonalnych. Ale jeżeli szczytem kreatywności to wieczór przy filmie to nie wróżę tobie dobrze ani w tym, ani w przyszlych związkach. I nie chodzi o wywalanie fury siana na laskę (chyba że jest #!$%@?) tylko pokazanie że Ci zależy na niej.

A jeżeli zależy
  • Odpowiedz
@Kaelthas: uważasz, że kobieta do seksu potrzebuje kwiatków, przytulanek, kolacji przy świecach i całego tego zamieszania? Jesteś w błędzie :-) kobieta gdy jest kochana, spełniona i szczęśliwa, to też jej najzwyczajniej w świecie będzie się chciało kochać ze swoim facetem bez żadnego powodu.
Najlepszą radą jest w takim wypadku wizyta u lekarza, bo róźowej albo spadlo libido z powodu hormownów/choroby, albo najzwyczajniej w świecie już Cię nie kocha.
  • Odpowiedz
@Kaelthas: emocjonalnie niespełniona kobieta, a księżniczka, która uważa, że tylko facet powinien się starać to dwie zupełnie odrębne kwestie. Ty pisałeś o księżniczce. Dlaczego uważasz, że kobieta po seansie filmu na laotopie nie ma ochoty na seks?
  • Odpowiedz