Wpis z mikrobloga

Szukam pracy, nie bardzo mam czas i wybór, więc zostaje mi dekarz lub brukarz (albo pomocnicy). Nie zamierzam w tym zawodzie pracować całe życie, ale możliwe że ze zmianą zejdzie mi się nawet parę lat, co więc się bardziej opłaca? Narazie mam tylko po jednym ogłoszeniu z tych zawodów, więc ciężko zbudować opinię z tego o całej branży, zwłaszcza że po złapaniu doświadczenia, mógłbym się łatwo przeprowadzić, gdyby słabo płacili.

#brukarstwo #dekarze #budowa #budownictwo(?) #praca

Co wybrać

  • Dekarz 78.0% (32)
  • Brukarz 22.0% (9)

Oddanych głosów: 41

  • 9
@Goglez: Znam dobrze branże dekrską. Jeśli masz zdolności i zainteresowania w tym kierunku, to na dziś bardzo dobry sposób na życie. Średniej klasy dekarz wychodzi w miesiącu 6-8 tysi netto, znam i takich co mają po 25-35 (wysokiej klasy dekarz/ cieśla, szef firmy, robota głównie zabytki i klienci premium), robota 8-10 h, Śląskie.
@KrolWlosowzNosa: Zainteresowania dekarstwem nigdy nie przejawiałem, zdolności chyba nie jakieś wyjątkowe, nigdy jako dekarz nie pracowałem, ciężko powiedzieć, nie znam tej pracy. Zaczynałbym od zera, więc pewnie minimalna albo nie wiele więcej.

Średniej klasy dekarz wychodzi w miesiącu 6-8 tysi netto

Masz na myśli pracownika czy szefa?
@Goglez jaki region cię interesuje. Ja siedzę w branży z dekarzami. Ekipy często szukają kogoś. Na początku pomoc ale jak jesteś OGARNIĘTY to nie ma problemu