Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miał być wpis o kupowaniu (i dobieraniu) klocków do budowy modelu, wraz z kilkoma ciekawostkami dotyczącymi rzadkich klocków. Ale niestety plany mi się pozmieniały i chwilo nie mam czasu :/
Ale postaram się to nadrobić, bo przyszły mi klocki do budowy modelu (w sumie to ich zdjęcie miało być podstawą wpisu) i chyba skończę MANa TGX :)

Więc dzisiaj tylko przedstawiciel stylu Model Team wspomnianego w poprzednim wpisie:

Renault 155-54.

Znajomy ma takie dwa, więc stwierdziłem że można by spróbować odwzorować ten ciągnik z klocków. Model statyczny, koła można ustawić jako skręcone, ale skręt nie jest wyprowadzony do żadnego pokrętła itd.

#longerowemodele #lego #tworczoscwlasna #modelarstwo #traktorboners
M_longer - Dzisiaj miał być wpis o kupowaniu (i dobieraniu) klocków do budowy modelu,...

źródło: comment_uP4hxcCaN6hVpxMY55BOK1v8ufM0AjNv.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
koła można ustawić jako skręcone, ale skręt nie jest wyprowadzony do żadnego pokrętła itd.


@M_longer: przód szeroki na 5 studów, akurat serwo by ci się zmieściło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kalectwo: Model z końca listopada 2011, servo jeszcze wtedy nie było dostępne w zestawach (ale tego że istniało jestem pewien). Zresztą, prototypy PFów istniały na długo przed premierą w 2007 roku. Pierwsza wersja XLa była taka mocna, że projektanci przesuwali nią meble. Niestety silniki za mocno się grzały i zmniejszono ich moc :)
  • Odpowiedz