Wpis z mikrobloga

Wieksza empatia empatia i opiekunczosc u kobiet (przykład ze sa prawie same zenskie pielegniarki)


@PtactwaWiele: Fałsz , kobiety nie są bardziej opiekuńcze ani empatyczne od mężczyzn. To jest powszechny mit wynikający z tego, że jak ktoś jest głupi to wyolbrzymiamy jego pozostałe cechy.
@Piesa: > Dzięki, że z góry określasz moje zdanie w tym temacie.
Nie wiedziałem, że według mnie jesteś suką czytajacą tylko pudelka. Dzięki za uświadomienie.

Przeczytałam tu tyle komentarzy, między innymi ten: "Czytacie gowno typu pudełek, popularne czy viralka xD nawet największy facet idiota czuje zazenowanie widząc tamtejsze treści a to tylko 1 z przykładów."

Prawdopodobnie oberwałeś rykoszetem, za co przepraszam. Po prostu męczy mnie już to, ilekroć czytam tutaj o
@fortheworld Też się dziwię. Przecież tym samym zwiększa ryzyko mobbingu w miejscu pracy

Zaobserwowano, iż badacze mobbingu stwierdzili, że najbardziej dotkniętą mobbingiem grupą ludzi są pracownicy pomiędzy 30–40 rokiem życia . Stwierdzono empirycznie, iż płeć ma wpływ na zachowania mobbingowe, co przejawiało się między innymi w tym, że ofiary mobbingu płci męskiej w 76% były atakowane przez mężczyzn, w 21% przez mężczyzn i kobiety, a tylko w 3% – wyłącznie przez kobiety.
@Hanyu: To z jadem wziąłem z tych wszystkich generalizacji i tego, że nie wiedziałem o tym drugim nie wstawionym nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się że nie stajesz po stronie jednej płci, a raczej po stronie logicznego myślenia ;)
Popieram walkę ze wszelakimi ekstremizmami, stereotypami i generalizowaniem. Szanuję i życzę sukcesów w niej.

Skoro wyszło, że jesteśmy w sumie po jednej stronie, to nie pozostaje mi