Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze myślałam, że żeby znaleźć bolca/pieroga na boku trzeba się postarać - szukać, zagadywać, siedzieć w internecie na tinderze, cokolwiek. Nie trzeba. Od jakiegoś czasu do mojego męża przystawia się koleżanka z pracy (młoda, ładna, ale #!$%@? skoro bierze się za żonatego). Kilka dni temu zagadał mnie mój sąsiad mówiąc wprost, że gdybym chciała bolca na boku, to on jest chętny. Jesteśmy małżeństwem, mamy dwójkę dzieci. Nie wiem kim bardziej gardzę, tymi którzy zdradzają, czy tymi którzy nieproszeni włażą w czyjeś życie z buciorami. Jak można świadomie chcieć ładować się na trzeciego w czyjś związek? Jak można chcieć rozwalić czyjeś życie mając sto innych opcji do wyboru?
#zwiazki #zdrada #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
  • Odpowiedz
Jak można świadomie chcieć ładować się na trzeciego w czyjś związek? Jak można chcieć rozwalić czyjeś życie mając sto innych opcji do wyboru?


@AnonimoweMirkoWyznania: obawiam się, że w ogóle nie doceniasz skali tego zjawiska...

Masa ludzi to hipokryci, którzy w kontekście związków nie zawracają sobie szczególnie głowy moralnością własnego postępowania... i dotyczy to również tych, którzy później osobiście beztrosko prawią innym morały w komentarzach na wykopie. Ba, wg. niektórych badań
D.....k - > Jak można świadomie chcieć ładować się na trzeciego w czyjś związek? Jak ...

źródło: comment_32Mwu8k0nSS3KYw5WGvvE7HXYOdKgoSH.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak można świadomie chcieć ładować się na trzeciego w czyjś związek? Jak można chcieć rozwalić czyjeś życie mając sto innych opcji do wyboru?


@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba być człowiekiem bez jakichkolwiek zasad i honoru
  • Odpowiedz
Udanego związku ten trzeci ta trzecia nie rozwali wiec.... ocb ? A skoro się boisz o swoją druga połówkę, ze nie zda "testu" to #!$%@? a nie udane małżeństwo. To tak jak by się cieszyć ze nie zdradzil bo nie miał okazji...
  • Odpowiedz
OP, nie zapisałam kodu: @chce_miec_psa: Dlatego piszę, że #!$%@?. Normalna różowa nie musi się dowartościowywać w taki sposób.

@kult_cwaniaka: Moim zdaniem całkiem normalna.

@100cupsofcoffee: Sąsiad jak sąsiad, normalnie gadaliśmy do tej pory. Nic z tego nie będzie, o czym mu powiedziałam. Na pewno nie dawałam mu jakichkolwiek sygnałów, że miałby powód o to zapytać. Chyba, że on z tych, którzy uważają że jak kobieta jest
  • Odpowiedz