Wpis z mikrobloga

@Vincenzo: jeśli mieszkasz w mieście to nic nie zastąpił kablówki za 50 zł miesięcznie. Stabilne i działa w normalnej jakości.
Jak wioska albo zagranica to zabierz się za ccctv. Zestaw dekoder i talerz to w 400 zł się zamknie. Od chińczyka kupisz za 15$ na rok dostęp do serwera który będzie "udawał" kartę rozkodowującą Full pakiet każdej europejskiej płatnej platformy (w tym cyfry, polsaty, nc+) .

Ale nie, lepiej płacić za
@johnmorra do tej pory zero zaciec.

@gchmurka ja tam uzywam od roku listam3u bez wiekszych problemow. Cccam to dobre rozwiazanie tylko wtedy kiedy masz mozliwosc zamontowania anteny. Mieszkam w takim budynku w Irlandii, ze nie mam mozliwosci montazu anteny wiec listam3u plus kilka wtyczek do Kodi i jest ideał.
@Zawod_Syn: nie no nie wierze ci. chyba ze nigdy nie kożystałeś z jakiegos pożadnego źródła :/ Wiele kanałów tam nie działa albo scina.burdel w liscie. dzisiaj chcialem skoki ogladac w 1080 a tylko 720 dostepny byl a teraz jest plmma na pulsie i chodzi okej ale zaraz scina i sprawdzalem juz na wszystkich uzadzeniach z ciekawosci

kupilem na 15 dni pare dni temu i ogolnie mam w dupie ta listem3u ale
@johnmorra: jaki mam interes w tym żeby Cię kłamać? Korzystam z 1x22, rapidiptv. Tylko zauważ, że cena listam3u jest względem innych dostawców sporo niższa. Zresztą nikt nikogo nie zmusza do korzystania. Zapytałeś o Puls i mam cały czas ten kanał włączony i jest 0 (słownie zero) zacięć. Nagrałem telefonem parę minut tego kanału i jak przed wyjściem z domu się zuploaduje to Ci pokażę.