Wpis z mikrobloga

wczoraj kupiłem #nintendo #switch i chciałbym się podzielić moimi wrażeniami, nie mieszkam obecnie w Polsce od ponad pół roku, #dubaj #zea, przez te ostatnie pół roku mieszkam w hotelach(wygodniej):
- poszedłem do centrum handlowego i okazuje się że tylko jeden sklep sprzedaje switcha
- idę do sklepu i zostały im 4 sztuki, niestety Legend of Zelda nie mają, sprzedawca mi mówi że mogę kupić online
- kupiłem, i wracam do siebie, okazuje się ze do wifi nie mogę się zalogować bo out of the box switch nie wspiera autentykacji przez strony jak to zazwyczaj ma miejsce w hotelach, poprawione jest to w patchu day one, ale cały czas patcha trzeba jakoś ściągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- postawiłem hotspot wifi i jakoś sobie dałem radę
- wchodzę w nintendo store - "Your country is not supported" czy coś w tym stylu... nici z Zeldy
- na dodatek musiałem jeszcze lecieć do sklepu po przejściówkę do zasilania bo oczywiście wtyczki nie są przystosowane do kraju w którym sprzedają

tak więc jeszcze w nic nie pograłem a znając ten kraj to długo jeszcze nie pogram(pierwszego dnia wyprzedano chyba wszystkie iphone'y 7, na następną dostawę czekano chyba 2-3 tygodnie)

#problemypierwszegoswiata #consolepeasants
  • 5