Wpis z mikrobloga

Tak, ten facet jest przystojny, miły i elegancki i na mnie leci ale umówię się z tamtym dupkiem i spróbuję go zmienić a jak się nie da to się na niego obrażę, potem z nim zerwę i się załamię a na końcu obwinię wszystkich facetów o szowinizm. Jezu jacy oni są podli. Wszyscy są tacy sami. Samce to świnie. Aaaaaa
#logikarozowychpaskow
Pobierz R2D2zSosnowca - Tak, ten facet jest przystojny, miły i elegancki i na mnie leci ale u...
źródło: comment_vwDAo9KVL2LRPwq8VFXmFjp2LV45mQsc.jpg
  • 6
@R2D2_z_Sosnowca: A to nie tak było, że jeszcze wrócę do tego frajera co z nim zerwałam dla dupka, którego nie udało się ogarnąć i zrobić z niego takiego samego frajera jak z poprzedniego?

Albo jeszcze inny przykład ich logiki. Ona mówi że chce być pożądana, ale jak okażesz pożądanie to strzela focha, jak mogłeś zboczeńcu xD

wiekszość rozowepaski jest #!$%@?ęta i tylko w ten sposób postępu


@zaorany_1: Emocji im się
@Ambiwalentnik: ale jest sprawiedliwość. Ja jestem w tym wieku co przeszedłem już większość etapów związku czyli pierwszej, drugiej, trzeciej miłości, zdrad, zawodów, małżeństw i dzieci. I co zauważyłem? Te wszystkie zajebiste dupy co nie chciały na mnie spojrzeć 15 lat temu dziś ślinią się do mnie jak buldog na widok psiej karmy. Dlaczego? Bo większość jest albo przed albo po rozwodzie bo łobuz zawsze będzie łobuzem a te co nie są
...a tego dobrego za młodu zostawiają na pastwę losu, z jego wewnętrznymi demonami, żeby go zniszczyły, wyżarły od wewnątrz i zabiły w nim życie (,)


@zaorany_1: To zależy. Różowe to są testerki ludzi. Jeśli jesteś cienki to ci powie lub okaże że jesteś cienki. To jest wskazówka co w sobie poprawić. Tam za wiele więcej nie dostaniesz i wiele sie musisz domyślić, bo one postępują jak im