Wpis z mikrobloga

Toyota Camry na czarnych. Prawdopodobnie czyjeś daily, bo codziennie pojawia się i znika pod wydziałem uczelni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wersja USDM z dwurzędowcem z tylu.
Swoją drogą, ogromna ilość czarnoblachowych aut sprowadzonych ze Stanów to właśnie Toyoty Camry. Aż mnie dziwi skąd taka popularność - tak niezawodne że ich pierwsi właściciele cały czas je trzymają, czy po prostu jako że to było dość tanie auto w tamtych czasach to Polacy je masowo importowali? No i chyba dobrze zabezpieczone przed rdzą były, bo nic zbytnio nie widać, a to pewnie już ma z 25 lat na karku...
#czarneblachy #samochody #motoryzacja
Pobierz drakerc - Toyota Camry na czarnych. Prawdopodobnie czyjeś daily, bo codziennie pojawi...
źródło: comment_OaONn1k2hxlTk2tZj74EcyihqH9xPF8b.jpg
  • 7
@drakerc: nadal mam Camry 2000 - szkoda mi sprzedać bo grosze za to wezmę, ubezpieczenia nie muszę płacić, a miejsce w garażu mam więc stoi sobie mimo że mam inne, nowe auta. Czasem pogrzebię sobie przy nim. Jest to samochód nie do #!$%@?. Te auta robią setki tysięcy km i dalej jeżdżą jak nowe. Nawet silnik jest bezkolizyjny, więc jakby rozrząd strzelił to wystarczy zalawetować do mecha i auto po paru