Wpis z mikrobloga

@gasu_kurobikari: Nie jest źle.

Nagato>>>>> Scharnhorst

Ofc Pensacola jest gorsza niż Belfast/Atlanta, ale Pensacola może jest skasować na 1-2 salwy z AP, do tego jedyny pancernik wroga to Scharnhorst, więc nie ma w teamie wroga żadnego okrętu który byłby duzym zagrożeniem dla Pensacoli i są głównie krążowniki i DD które Pensacola zjada na śniadanie. Gorzej by było gdyby wróg miał np 2 Nagato, wtedy te Pensacole musiałyby bardzo mocno uważać. A
@Eau-Rouge: @trololo55: nie sądzę że @gasu_kurobikari mógł wiele zrobić z taką drużyną. Sprawdźcie lepiej staty gościa na Saipanie. Dobry spot i drop DMG z powietrza swoje robi. Także nawet pewnie nie mieli okazji się schować za wyspami - podejrzewam że byli oklepywani równo z dymu, jak i z samolotów.
@BadWood: Ta, ale to raczej team wroga po prostu grał lepiej, a nie dlatego że jeden team dostał takie okręty a drugi takie. Pewnie można by zamienić okręty pomiędzy drużynami i rezultat byłby podobny. Well, wróg stracił DD wcześnie a i tak pozamiatał, co najlepiej podsumowuje o ile lepiej grali.
@gasu_kurobikari: niestety miałem dzisiaj tak samo. Grałem błyskawicą. Oni Atlantę i Belfasta my Fiji i Yorka. Wykosili nas radarami. Po 10 minutach nic nie zostało. Jedyna pociacha była taka, ze gwiazdki nie straciłem:( Niestety radary przebijające skały wypaczają wyniki:(