Wpis z mikrobloga

Lubicie prostackie filmy akcji, które do tego są komedią?
Jeśli tak, to zapraszam was na "Prawdziwa Jazda", ponieważ gra w nim Ice Cube (jakiś raperski nołnejm), a towarzyszy mu Kevin Hart, który gra przegrywa mającego dziewczynę, ale nie mający nic do zaoferowania, ponieważ jedynie gra w gry i potrafi robić z siebie debila, a Ice jest gliniarzem i ma za zadanie wyszkolić tego mir, znaczy idiotę.

Żarty w tym filmie są niskiej jakości, więc tylko nielicznym się one spodobają (mi niektóre przypadły do gustu), błędów jest od cholery i trochę i jedyne co tak naprawdę ratuje to dzieło, to właśnie akcja, a raczej naprawdę dużo akcji, która może się spodobać jeśli po wyłączycie mózgu i zajmieciu się oglądaniem.

Polecić ten obraz mogę tylko naprawdę niewymagającym kinomaniakom.
Sam dałem temu dziełu 6 gwiazdek, bo o dziwo bawiłem się dobrze (sam nie wiem jakim cudem).
A zapomniałem, jest druga część, która jest gorsza od jedynki, ale mimo wszystko da się to obejrzeć.

http://www.filmweb.pl/film/Prawdziwa+jazda-2014-523259

Drugim obrazem jest "Remember" (thriller) i po raz kolejny polecam ten obraz, ponieważ zakończenie miażdży!
Uwaga, teraz zakoszę opis z filmweba, ponieważ jestem leniwym Januszem.
"Starszy mężczyzna poszukuje osoby odpowiedzialnej za śmierć jego rodzinny w Auschwitz."

Ta dam, a teraz powiem wam coś w tajemnicy. Film wciąga jak cholera, ale niestety ma naprawdę bardzo wolne tępo, a do tego problemy z pamięcią krótkotrwałą zerżnięto z "Numer 23" (polecam jak cholera), ale to nie jest to wadą.

A co nią jest?
Nie ma żadnej wady - rozumiecie? Tutaj nie rozmawiamy o wadach. Tutaj się jaramy perełkami, które mało kto zna i jak ktoś opowiada o wadach, to dostaje kulkę w łeb - kapiszi?
Jeśli chcecie więcej poczytać o tym dziele, to zapraszam na link - a może w link?

https://filmowyjanusz.wordpress.com/2016/05/20/remember/

Nazisty do piachu - zgadzacie się z tym #filmowyjanusz?

PS Będę spamował tym filmem tak długo, aż wszyscy z mego tagu go nie obejrzą.
Pobierz hacerking - Lubicie prostackie filmy akcji, które do tego są komedią? 
Jeśli tak, to...
źródło: comment_WI4dXDseU67MuT1pL7UX3DKztEqBgnSc.jpg
  • 4