Wpis z mikrobloga

@w_szafa: Ty piszesz o hipsterach nie o bezdomnych -_-

A tak serio to nie widziałem bezdomnego który miałby telefon, a już na pewno nie taki, którym mógłby swobodnie przeglądać strony internetowe. W teorii to i ja jestem bezdomny, bo nie posiadam meldunku, więc wpisuję się w Twoje założenie.
@w_szafa: Znam jego historię, ale nie wiem czy bezdomnym to on już w Polsce był czy dopiero w Niemczech. Nie przyglądam się bezdomnym, bo nie mogę się na nich patrzeć, serce mi zwyczajnie pęka (no chyba że to śmierdzący żul, wtedy mam na niego wywalone), ale jeżeli mowa o tych których widziałem to naprawdę żaden nie miał telefonu, a już na pewno nie taki, którym mógłby swobodnie przeglądać internet. Doczytaj to
@TheSjz3: A jakie to ma znaczenie? I tu i tam masz możliwośc zasięgnięcia informacji i pomocy online, a telefon z przegladarką to równie dobrze może być 5-8 letni złom. Jakby dzisiaj pod domem zaczepił mnie trzeźwy bezdomny i grzecnie spytał czy mam może stary telefon z przegladarką bo mu sie zepsuł, to bym mu od reki ze dwa, starego szajsunga i jakiegos chińskiego ZTE.

Widze że taki z Ciebie specjalista od