Wpis z mikrobloga

@kipowrot: Prawda jest troche inna niż Ci się wydaje, pierwsza żona mojego ojca była alkoholiczką, ojciec walczył o prawa do dzieci (których nawet nie mógł być pewny, że są 100% jego, ale był człowiekiem nie *ujem, więc się nimi zajął), wziął ślub z drugą żoną, a moją mamą, która zaopiekowała się tymi dziećmi a ojciec pracował, ale i tak sytuacja była na tyle powalona że zostali z dnia na dzień
  • Odpowiedz
@aj_waj czy na pewno taka debilna? Legalnie ogarnęła spory kwadrat ( ),
Chory kraj. Żeby nie można było jej #!$%@? na zbity pysk, nie ma gdzie mieszkać, ale nie myślała o tym jak dała się zalać temu sebkowi.
  • Odpowiedz
@Mery93 spoko, miał dzieci i w #!$%@? trudna sytuację materialna, ale nie przeszkadzało mu to dalej się rozmnażać. Seems legit. ( ͡º ͜ʖ͡º)
A rację masz, jestem ignorantem.
  • Odpowiedz
@kipowrot: O ile najczęściej jest tak, że patologia z powodu słabości i nieefektywności w egzekwowaniu prawa ma się dobrze, to w takim razie po prostu prawo może sprzyjać debilom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aj_waj i sprzyja. Opłaca się być albo patologia albo w #!$%@? ustawionym/bogatym.
Dlatego w Polsce nie ma klasy średniej, a wspiera się patologie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PolDun22: Co tam tak wszystkim szkoda, że zajęte zostało mieszkanie "chłopaków, którzy coś nawywijali i zwinęło ich CBŚ"? Tak to powinno działać - jesteś złodziejem/oszustem/włamywaczem/mordercą - #!$%@? masz. Naprawdę nie trafiło na kogoś kto byłby godny współczucia.
  • Odpowiedz
Ejjj Wykopki... Jakiś czas temu czytałem o akcji, jakiś typ wszedl babce do mieszkania i powiedział, że od dziś tutaj mieszka. No i dramat babki bo nie może go wyrzucić. Ktoś kojarzy? Może jakiś link coś teges? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz