Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
- 27 lvl
- #przegryw
- przeciętna twarz
- sylwetka poniżej przeciętnej (suchoklates), ale za to powyżej 190 cm wzrostu
- niezła praca, ale cały czas na wyjazdach, więc rzadko kiedy jestem w domu
- brak zainteresowań, nudziarz
- czas wolny spędzany na internecie, grach, serialach i chińskich bajkach
- lubię sobie od czasu do czasu popodróżować

Jest w ogóle sens kogoś szukać gdy dziewczyna musi mi się chociaż podobać z twarzy, żebym się nią zainteresował, a ja sam nie mam zamiaru stosować powszechnej taktyki podrywu czyli udawania kogoś kim się nie jest? Jestem osobą, która lubi próbować nowe rzeczy. Jakby dziewczyna zaproponowała, żeby iść na kurs szydełkowania to poszlibyśmy na kurs szydełkowania i pewnie nawet bym się tam dobrze bawił, ale generalnie nie jestem typem człowieka, który jest w stanie się czymkolwiek pasjonować. A odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach przez fałszywy obraz życia kreowany między innymi przez social media każdy kto nie miliona zainteresowań i motorka w dupie jest automatycznie traktowany jako ktoś gorszego sortu. A tymczasem smutna rzeczywistość jest taka, że przeciętny dzień zdecydowanej większości będzie wyglądał/wygląda następująco: praca -> zajmowanie się dziećmi -> marzenia o chwili odpoczynku.

Czy też może pieprzyć te narzucane przez społeczeństwo parcie na związki, które przecież mają tyle samo wad co zalet, iść na #roksa, żeby nie skończyć jako czarodziej, robić to na co ma się ochotę, a w przyszłości dążyć do czegoś w stylu fojerowego życia (co wbrew pozorom nie jest takie nieosiągalne) tylko bez zrzucania dziwek z klifu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo mirko sie naczytałeś. Po za tym to od ciebie będzie zależało jak będzie wyglądać twoje życie. Możesz mieć dzieci i co weekend podrzucać je dziadkom, a sam podróżować ze swoją połówką ile wlezie. Może cie zadziwie, ale można łączyć oba sposoby na życie, trzeba tylko ruszyć samodzielnie głową, a nie wierzyć w wypociny idiotów ( to moje osobiste zdanie ) jakoby kobiety były nastawione tylko na branie, zdradzanie,
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie parcie na związki? Co ty chrzanisz? W XXI w. parcie na związki?
Ranyyy, kolejna życiowa pierdoła, która siedzi w mentalnej piwnicy. Z takim podejściem nie będziesz mieć kobiety nawet jak ci sama do łóżka w lezie zdejmie majtki, a na koniec da klucze do domu i zostawi liścik miłosny.

Aha a przeciętny dzień praca->dzieci-> spanie wbrew pozorom można sobie tak ułożyć, że daje mimo zmęczenia mnóstwo satysfakcji, a na
OP: @blogger: Dostrzegam plusy i minusy obu trybów życia. Ustatkowanie się na dłuższą metę byłoby pewnie lepszym rozwiązaniem pod warunkiem znalezienia naprawdę dopasowanej do siebie partnerki, ale powiedzmy sobie szczerze jakie są na to szanse dla osoby, która będzie miała problemy z zainteresowaniem sobą jakiejkolwiek dziewczyny?

@pseudonimoperacyjnyPinokio: Oho, kolejny, który uważa chińskie bajki za źródło wszelkich niepowodzeń życiowych. Wbrew twoim wyobrażeniom nie ostrzę Pinokia do małych narysowanych dziewczynek, nie