Wpis z mikrobloga

Szukam czytnika #ebook. Nie czytam dużo, nigdy nie miałem żadnego czytnika i nie wiem co wybrać, na co patrzeć. Narobiło się konkurencji w postaci Onyxów itd... Budżet około 500 złotych. #kindle #onyx #pocketbook

Aha, zależałoby mi na możliwości sprawdzenia w słowniku na szybko znaczenia danego słowa po dwukliku/dwukrotnym tapnięciu.
  • 10
  • Odpowiedz
@mirekdokwadratu: Dobrze jest patrzeć na jakość ekranu, stabilność działania i wygodę obsługi. Onyksy tego na dobrym poziomie nie zapewnią niestety. Kindle, PocketBook, Kobo, Tolino i Cybook, to marki, na które warto zwrócić uwagę. Przy budżecie około 500 PLN spokojnie możesz myśleć np. o:
- Kindle Papewrhite 2 lub 3 (w okresie promocji na amazon.de lub używane, ale na gwarancji. Tu znajdziesz odsyłacze do oferty używek: http://cyfranek.booklikes.com/post/1500128/amazon-daje-20-rabatu-na-uzywane-czytniki-i-okladki-promocja-zakonczona ; na promocję trzeba
  • Odpowiedz
@Cyfranek: @Kaczus2B: @Publius: @maslokm: @Dangerziom: @EugeniuszMotyka: Dzięki za podpowiedzi. Stacjonarnie udało mi się jedynie obejrzeć Kindla PW3, Pocketbooka TL3 oraz różne modele inkBooków. Przyznam, że wizualnie najlepsze wrażenie zrobił na mnie Kindle. Ostateczne starcie odbyło się pomiędzy Kindlem i Pocketbookiem i właściwie od tego momentu wybierałem spośród nich. Przeczytałem kilka recenzji, porównań obu, pooglądałem filmiki na YT. Bawiąc się oboma
  • Odpowiedz
@Cyfranek: Dzięki za pamięć, ale tak jak pisałem wyżej, jestem już (szczęśliwym) posiadaczem TL3 od tygodnia i już po przeczytaniu dwóch książek mimo braku czasu. Czytnik jest kozacki, co nie zmienia faktu, że z chęcią pobawiłbym się chociaż ze dwa tygodnie jakimś Kindle'em dla porównania, ale nie ma jak.
  • Odpowiedz