Wpis z mikrobloga

@yipawka: Nie wiem o co chodzi. To naprawdę dobra gra jest. Oczywiście jeżeli patrzysz na nią pod kątem początków tej gry to była żenada. Teraz po milionie poprawek to jest naprawdę dobra gra. Smiem nawet twierdzić że PVP jest ciut lepsze w ESO niż w GW2 (te areny ala moba w gw2 mnie dobiły, ale world vs world to nawet ciekawe). A jeśli lubisz świat Elder Scrolla to można się wciągnąć
@Fantomkiller: Śmiem twierdzić że porównywalnie jest w BDO. Jednak wszędzie te wybuchy i każdy skill to świecące coś. Jak grałem w tą grę to mój interfejs wyglądał jak wielkie skupisko światełek. Nie zostałem tam długo, było to bardzo niemiłe doświadczenie, po prostu nie wytrzymałem tam długo.
Jeśli zaś chodzi o prawdziwą płynność to kiedyś była gra o nazwie RaiderZ. Niestety dało się przejść cały content w jeden - dwa dni i
@Ukochany: Czy ja wiem? interfejs można fajnie ustawić (każdy element edytowalny rozmiar i rozmieszczenie) gra jest baaardzo skillowa jeśli chodzi o pvp jak i późniejsze pve. Efekty trzęsienia się kamery i jakieś dodatkowe wyłączyłem :D dzięki temu przejrzystość i przyjemność z gry wzrosła nieporównywalnie :P no ale najbardziej podoba mi się to że jest ciągle rozwijana szybko dodawany nowy kontent / eventy. I dodatkowo cały otwarty świat zarabianie hajsu na wszystkim