Wpis z mikrobloga

@ThrashMetal:
Jeżeli chcesz kupić a masz pieniądze to co Ci szkodzi? Jeżeli się nie spodoba to będziesz mógł odsprzedać bo przecież gra ma dopiero jeden dzień a za odzyskane pieniądze spokojnie starczy na Wiedźmina z Batmanem i może nawet SS.
Zawsze przyjmuję taktykę, że intersuje się rynkiem z dystansem i świadomym opóźnieniem. Na spokojnie wtedy śledzę recenzje "na sucho" i nie narażam się na hajs. Polecam te podejście, bo zaoszczędzisz mnóstwo złotówek. Dodatkowo jeśli masz coś do ogrania przed ewentualnym zakupem horizona, to spokojnie pograj. Może do tego czasu gierka potanieje.
@ThrashMetal: wczoraj kupiona, zwolniłem się wcześniej z pracy i pograłem z 6 godzin. Polecam gorąco, wyciągneli dużo dobrego z wielu innych gier (tak dla przykładu: Wiedźmin, Uncharted, Tomb Raider) i połączyli w ciekawą całość.

Fabuła wydaje się być dość prosta, ale mimo wszystko interesująca. Nie mam PS4 Pro, więc maksimum możliwości graficznych nie widziałem, ale na zwykłej czwórce i tak wygląda baaardzo ładnie.

Podoba mi się prawie wszystko - interesująco zbudowany
@ThrashMetal: Ja mam sporo pozycji do nadrobienia, więc kupuję sobie starsze gry poniżej 100 zł i potem odsprzedaję. Dzięki temu płacę jakieś 10-30 zł za samo przejście gry. Jak kupisz premierową grę i przejdziesz w miarę szybko, to dużo nie stracisz, ale będzie ona tracić na wartości.