Wpis z mikrobloga

@LewackiKrul: Boszzz jak śmiesznie xd białko ze źródła xd ale mu #!$%@?łem xd zatrzymajcie tom karuzele śmiechu bo nie wytrzymie xd jestem taki zajebisty!!!1!11 onene

skąd mam wiedzieć o zniżkach? pytałem o oferte to dostałem odnośnik do sklepu, co za zjeb
@LewackiKrul: Chyba nie jesteś tak naiwny że sądzisz, iż podam tą informacje komuś kto nie umie się zachować i kulturalnie odpowiedzieć na pytanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz zniżki u Re-volta to korzystaj.
@LewackiKrul: Daruj sobie te gimbusiarskie docinki. Białko po tych wszystkich waszych "zniżkach" mam podobnie, ale l-arginina na bulk 500g 146 zł, ostatnio kupiłem tą samą objętość za 40 zł bez jakichkolwiek zniżek. Chyba że znowu napiszesz lol przezcież jest zniżka 150% na haslo wypok o której nikt nie wie.
ostatnio kupiłem tą samą objętość za 40 zł bez jakichkolwiek zniżek


@Kuba__: bo to żadna okazja.

Białko po tych wszystkich waszych "zniżkach" mam podobnie

Nie chce mi się wierzyć. Białko na BP, jeśli są promocje potrafi kosztować ~26zł za kg.

Na koniec. To Ty daruj sobie ten tajemniczy ton i powiedz wprost jakie białko masz w podobnej cenie. W przeciwieństwie do Ciebie, tutaj nikt nie robi tajemnicy i o zniżkach wiedzą
@LewackiKrul: ale ja nie twierdze że to jakakolwiek okazja, poprostu stwierdzam znacznie wyższe ceny większości produktów na bp xd ale faktycznie, 40 zl żadna okazja, znacznie lepsza cena to 146 xd Koncze już ta jałową kowersacje z toba bo szkoda mi czasu ;]
poprostu stwierdzam znacznie wyższe ceny większości produktów


@Kuba__: Bo takie są. Cały czas jednak rozmawiamy głównie o białku, na które nie ma lepszej ceny.

Koncze już ta jałową kowersacje z toba bo szkoda mi czasu ;]


@Kuba__: Tak jak myślałem. Zwykłe #!$%@? o tym, że masz białko dwa razy taniej... Nie masz nic na swój ratunek i "konczysz jałową konwersację" xDD