Wpis z mikrobloga

@Dziadekmietek: Tez mam takie odczucia, stare mass effecty miały taki mroczny klimat, szczególnie dwójka , a ten nowy tak jak mówisz , za bardzo bajkowo.Ale jednak to nie jest Mass effect 4 , poszli w innym kierunku troche. Zobaczymy jak to wyjdzie i samemu sie zagra , moze nie bedzie tak zle.
@Dziadekmietek: Gra wychodzi za 3 tygodnie, a póki co zamiast zachęcać do zakupu to go osłabia. Brak muzyki w najnowszym fragmencie gry bo "narracja i nic nie byłoby słychać", ciągłe pokazywanie walki (a rozmów (tych prawdziwych) prawie nic), nieszczęsna FemRyder co to jak się ruszy to coś w niej przeraża no i usuwanie komentarzy przez IGN. A tyle czekania było...
@Dziadekmietek: a mi się podobał DA:I (o dziwo) i chętnie zagram w MA:A ale po;
1. nie po premierze w wersję beta
2. nie za 60€ czy na ile tam wycenią bo nie stać mnie na konsolowe ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ed: ale jak nie poprawią tych postaci to ni #!$%@? nie kupię, albo jak modów jakichś nie będzie, dodatkowo żądam możliwości zamordowania shreka
Dobra obejrzałem ten gameplay z misji shreka co pod tagiem jest; wygląda jak gra dla idiotów, wszędzie podpowiedzi, zero myślenia do tego elementy otoczenia "chowające" się w ziemi/gruncie - porażka