Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile kosztuje OC/AC na Teslę w Polsce? Sprawdźmy!

Można by myśleć, że OC za samochód kosztujący ponad 400 tys. może kosztować krocie. Nie mniej faktycznie obliczenie składki nie ma wiele wspólnego z ceną pojazdu. Dopiero przy AC robi się już kosmiczny koszt. Przy współpracy z specjalistami w tym temacie prześwietliłem dla Was temat w ujęciu samochodu elektrycznego Tesla. Wynik? Ciekawy. Zobaczcie w materiale na blogu konkrety.

Materiał na temat ubezpieczenia Tesli w Polsce

#tesla #elonmusk #motoryzacja #ubezpieczenia #polska
teslablogpl - Ciekawe ile kosztuje OC/AC na Teslę w Polsce? Sprawdźmy!

Można by my...

źródło: comment_w3Lp1t0dTWxchaHtASUFoEcOWTsdNUR9.jpg

Pobierz
  • 21
@dbdbdbdb jeśli Cię tylko liczba interesuje to @Papasanbaba dobrze napisał. Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej to warto przeczytać artykuł.

PS: Ciężko mi zawsze ocenić czy ten tekst nadaje się na pełnoprawne znalezisko czy raczej mikroblog to dobre miejsce. Ktoś doradzi? Jak to rozpatrywać?
@Waspin: zwróciłem uwagę na kilka istotnych faktów AC. Totalny brak możliwości zamówienia go przez internet, niejednokrotnie brak możliwości dobrania u tego samego ubezpieczyciela co OC, a sama cena interesowała by Cię w jakim ujęciu gdy każda Tesla może mieć spory rozstrzał.
@Waspin Tak, porownywalem to kiedyś dla siebie dla aut o podobnej pojemności (moc nie ma nic do rzeczy) i pomiędzy BMW, Fordem, Skoda, VW, Oplem i Toyota były zauważalne różnice.
@teslablogpl Obserwuje Was od dwóch postów i w obu mnie zawodzicie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wcześniej straszyliscie, że ktoś tam zrobił super elektryka więc Tesla powinna być postawiona na nogi a Musk sam oddaje swoje innowacje za friko.
Teraz w temacie AC a nigdzie nie ma ceny AC.

Ehhh (,)
Wcześniej straszyliscie, że ktoś tam zrobił super elektryka więc Tesla powinna być postawiona na nogi a Musk sam oddaje swoje innowacje za friko.


@stefciobrzucho: nie za bardzo łapię o czym tu mowa? To chyba jednak nie moje słowa bo super elektryk BRZMI jak Faraday Future: FF 91, a nie pałam do niego miłością szczególnie po ogłoszeniu ceny. Z tą ceną AC aj! Skupiłem się na cenie OC oraz przedstawiłem konkretne problemy
@stefciobrzucho jak bijesz do wpisu o Oplu to ja tam pytajnik widzę na końcu, a nie stwierdzenie @teslablogpl na ten temat.

Opel chce podbić rynek budżetowych elektryków swoją Amperą-e. Intrygujący zasięg ponad 520 km i całkiem przyjemne wyposażenie w dobrej cenie zbliżonej do kwoty za którą Elon Musk chce sprzedawać Tesla Model 3. Konkurencja nie śpi. Tesla dobrze o tym wie. Opel stworzył naprawdę dobry samochód czy może nie sposób go porównywać
@stefciobrzucho:

Wcześniej straszyliscie, że ktoś tam zrobił super elektryka więc Tesla powinna być postawiona na nogi a Musk sam oddaje swoje innowacje za friko.


Gdzie tam informacja o oddawaniu innowacji za friko i jeszcze raz teraz postaw te 3 zdania obok siebie w odniesieniu do "straszyliscie, że ktoś tam zrobił super elektryka więc Tesla powinna być postawiona na nogi".

Konkurencja nie śpi. Tesla dobrze o tym wie. Opel stworzył naprawdę dobry
@Igoras
@teslablogpl

Informacja z wywiadów Muska dotyczących innowacji. Rozumiem, że odnosisz się tylko do tego co napisali @teslablogpl, stąd wynika problem. Dlatego pisanie

Konkurencja nie śpi. Tesla dobrze o tym wie.

Jest niezbyt dobre bo Tesla sama chce postawić konkurencję na nogi bo w tym upatruje swojego sukcesu :)
@teslablogpl: to logiczne, że oc nie jest uzależnione od wartości auta z prostego względu - owszem chroni Ciebie ale od odpowiedzialności za szkody na innych autach. Dlatego właśnie AC jest drogie przy drogim aucie. Nie ma tu wielkich odkryć. Materiał na 2 linijki, ew. Tabelkę