Wpis z mikrobloga

Nowe, niższe ceny na wybrane produkty! Z punktami dla "nowych" jest możliwe kupienie lampki Xiaomi za mniej niż 1 USD! (szczegóły obniżenia ceny tutej) Na uwagę zasługują również, nowe, niższe ceny na: żarówkę RGBW, repeater Xiaomi oraz #miband 2. Szczegóły poniżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żarówka Xiaomi RGBW (sterowanie zdalne z aplikacji i inne bajery) w cenie 13.03 USD
kupon: XIAOMILIGHT
bez refa: link

Repeater sygnału WIFI Xiaomi - wersja 2 w cenie 5.43 USD
kupon: JOE1
bez refa: link

Lampka Xiaomi USB - z regulacją światła, nowsza wersja w cenie 1.40 USD
kupon: YSXIAOLED
bez refa: link

Xiaomi Mi Band 2 w cenie 21.14 USD
kupon: MIBANDOFF
bez refa: link

Xiaomi Roidmi 2S w cenie 12.33 USD
kupon: XIAOMICAR
bez refa: link

Router Xiaomi Mi R1D w cenie 84.23 USD
kupon: y14879249752367
bez refa: link

Głośnik Xiaomi na Bluetooth - w kształcie solniczki w cenie 17.32 USD
kupon: XMIPlayer
bez refa: link

Jeśli ktoś ma jakieś życzenia co do kuponiku, to zobaczę co się uda zrobić, nie obiecuję też niewyobrażalnych obniżek - zależy to od przedmiotu, ale zawsze się może udać zaoszczędzić kilka groszy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

W przypadku pytań na temat sklepu, produktu, czy samego zakupu, to zapraszam, postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Jeśli ktoś nie zna sklepu yoshop.com, zapraszam tutaj.

Jeśli ktoś chce obniżyć cenę o dodatkowe 0.60 USD, to zapraszam tutaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#yodeals obserwuj lub czarnolistuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #promocje #miband #miband2 #yoshop #elektronika
R.....y - Nowe, niższe ceny na wybrane produkty! Z punktami dla "nowych" jest możliwe...

źródło: comment_Ys2SJeoMaLUXkheaAFambEfHGWLKbeOE.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponadto można uzyskać 20 punktów za recenzję i 50 punktów za umieszczenie zdjęcia produktu. Ale to już etap dla kogoś, kto już dokonał jakiegoś zakupu.


@Reggy: jestes z tym pewny?
ja za recenzje ze zdjeciem dostaje 50 pkt
wydaje mi sie, że za recenzje jest 40, a za zdjecie 10
  • Odpowiedz
@trollasek: szczerze, nie próbowałem, przepisałem z ich oficjalnego opisu, możliwe, że mają tam błąd

tak samo jak błędne jest stwierdzenie na ich stronce, że można obniżać cenę tylko, gdy ma się minimum 50 punktów, a wszyscy wiemy, że juz 10 punktów za rejestrację może obniżyć cenkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz