Wpis z mikrobloga

Miraski mam problem. Zrobiłem rezerwację na pokój, przyszły tydzień, Praga (bez przedpłaty, z opcją bezpłatnego anulowania). Nie wiedziałem, że przy rezerwacji trzeba podac numer karty KREDYTOWEj, więc podałem nr zwykłej karty Visa ING. Wczoraj przyszedł mail ze muszę podać nr karty kredytowej w ciągu 24h. Mam kartę swojej mamy, z limitem 500 zł i brakiem środków. Czy w takim razie odrzucą mi to, czy po prostu wystarczy im samo to, ze taka karta istnieje?
#bookingcom #hotel #podroz
  • 10
@qwarqq dobra, załóżmy że mam te płatności odblokowane. Czy hotel mógł odrzucić te karte, dlatego że miałem na koncie ponad 100 zł, a całkowity koszt rezerwacji to ponad 500?
@ajag mógł odrzucić właśnie dlatego ze masz za malo srodkow, ale teoretycznie skoro jest to rezerwacja zwrotna to nie powinien nawet próbować teraz obciążać a dopiero jak sie nie pojawisz w dniu rozpoczęcia pobytu
@cziastko
@qwarqq
Wysłałem numer karty kredytowej mamy, hotel pobrał 1 Koronę, no i zobaczmy co dalej.
O i przyszedł mail że dane karty zostały pomyślnie zaktualizowane i że rezerwacja jest ważna.