Wpis z mikrobloga

Jestem zapisana na fb grupie ślubnej. Jest tam oczywiście kopalnia raka, ale rownież mnóstwo fajnych tipow, ktore pomagają w przygotowaniach a jak niektórzy z Was wiedza przygotowuje sie do własnego ślubu. Dzis wchodze a tu taka ankieta, oczywiście moj wewnętrzny głos kazał mi zagłosować w ankiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #humor #rakcontent
wyindywidualizowanablondmultipla - Jestem zapisana na fb grupie ślubnej. Jest tam ocz...

źródło: comment_kz4mXjjFzWVjILSGEAacaTFrWKUFX4OS.jpg

Pobierz
  • 25
@wyindywidualizowana_blond_multipla: ani to ładne ani zabawne moim zdaniem. Już lepiej druknąć zabawne etykiety na flaszki (np z wizerunkiem/zdjęciem rodziny/znajomych, którzy będą przy danym stoliku) i nakleić je na flaszki. Też tanio, a uśmiech na twarzach gości bezcenny jak zobaczą swoje twarze z zabawnymi hasłami na flaszkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4kroki: lepszy? XD wole miec taka pamiątkę i w rocznice usiąść z mężem i wypić sobie winko w takim ubranku niż oglądać wódkę z jakimiś głupimi tekstami o cioci Gieni. Poza tym naklejki sa droższe, ja bede miała wódkę weselna z tłoczonymi butelkami wiec naklejki u mnie odpadają. A tu jednorazowo wydaje 8zl i mam pamiątkę, w rocznice wyciągam i cieszę oko. Korzystaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)