Wpis z mikrobloga

Atak grupy #agentwplywu celem zakopania znaleziska, by nie było możliwości jego nawet wybicia się w wykopalisku:
http://www.wykop.pl/link/3627487/stanislaw-michalkiewicz-zolnierze-wykleci-wiernosc-ktora-zawstydza/#votersBury

EDIT: "Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe".
@h2so3: Mam nadzieję że nie użyłem tego tagu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

#manipulacja #wykop #4konserwy
MattJedi - Atak grupy #agentwplywu celem zakopania znaleziska, by nie było możliwości...

źródło: comment_OsUupvbZSXne4FKubw5QD5m5uowAq5Gg.jpg

Pobierz
  • 8
Na moje oko, jest na tym screenie z sześć-siedem osób, co do których, ten tag jest jak najbardziej poprawny i widać na co dzień na wypoku, że działają jako zorganizowana grupa. Są to oczywiście wykopowi "celebryci", których, czy chce, czy nie, zna każdy mirek. Co do reszty, to mi ciężko cokolwiek powiedzieć. Czasem lepiej wskazać mniej, ale mieć pewność, niż w masie oskarżyć niewinnych.
@MattJedi: Nie przesadzaj, tu nie chodzi tylko o jednego Michalkiewicza. Smutna prawda jest taka, że #neuropa to zorganizowana brygada do automatycznych, bezmyślnych reakcji i manipulowania wypokiem, a to jest tylko jeden z wielu przykładów. Są jednostki które postępują podobnie, ale indywidualnie.
@h2so3: Zgadzam się, wszak nie powiedziałem tego o każdym z zakopujących.

@O5KAR: Wiem że nie chodzi tu tylko o Michalkiewicza, ale faktem jest, że tej postaci szczególnie nie trawią. Normalnie nie chce mi się pisać o tym co oni tu wyprawiają, bo prawdę mówisz że manipulują treściami na wykopie notorycznie, wielokrotnie każdego jednego dnia, ale no tutaj mi się to po prostu rzuciło w oczy.
@MattJedi: To pewnie dlatego, że nie mogą znieść tego co mówi i nie potrafią z tym polemizować, jak zwykle i w każdym innym przypadku, a to jest pewna, drobna nobilitacja. Niestety i muszę się przyznać uczciwie, że sam w tym tangu uczestniczę, ale tylko w kwestii komentarzy i dlatego, że takie są zasady... plus dla swego, minus dla obcego, ale to jest nadal obrzydliwie prymitywne.