Wpis z mikrobloga

@Elmair na poczatek nie ma znaczenia - w czym sie wytrenujez w tym bedziesz dobra

Zastanow sie co pozniej - po illustratorze latwiej wskoczyc na ps, ae, Indesign itd..... po corelu nie podpowiem bo nie uzywam - uczylem corela po szkolach ale po ai to byla rzeznia
@PeaceUN: Ja miałem zajęcia z Corela w technikum i teraz mam w szkole. W ogóle mi nie podchodzi, a wszystkie prace robię na... #!$%@?. Nie miałem nigdy styczności z Illustratorem, więc jestem po prostu ciekaw, czy warto.
@Elmair: AI CS2 jest za darmo do pobrania na stronie Adobe. To na nim uczyłam się tworzyć grafiki wektorowe i nie żałuję - po przesiadce na Illustratora CC okazało się, że to w zupełności wystarczyło, bo większość zależności była już bardziej intuicyjna. CS2 to taki poligon, dobry do nauki, a "rdzeń" nie różni się od późniejszych wersji.
@sorasill: @factoryoffaith_: @PeaceUN: Panowie, nie szarżujmy. Skoro kolega się uczy, to może właściwie zaczynać wszędzie, chociaż... Inkscape jest strasznie dziwny, też nie polecam. Po co uczyć się gry na banjo skoro chcesz wymiatać na gitarze? Niby to coś da, ale czemu nie wskoczyć tam, gdzie powinieneś?

Z tym CS2 bywały jaja, więc nie polecam do projektów w których trzeba efekty prac potem odpalać u kogoś w AI, zwłaszcza Illustrator