Wpis z mikrobloga

Siemanko, orientujecie sie mirasy gdzie w warszawie najlepiej zalozyc lpg do auta? chcialbym zagazowac chryslera sebringa 2.0 z 2003 roku. poki co slyszalem ze energy gaz polska calkiem spoko, zalezy mi na jakosci, ale tez bez bajerow podnoszacych niepotrzebnie cene, czyli jakiegos auta zastepczego itp.
#lpg
  • 5
zależy co masz na myśli pisząc o bajerach - bo jak doświadczenie uczy to w tych "bajerach" później jest oszczędność.
Skoro to auto z 2003 roku to dobry warsztat najpierw powinien sprawdzić przewody zapłonowe, świece, sondę. Ogólnie sprawdzić silnik. No i najważniejszy jest montaż, widziałem oferty po 1500-1800 ale to oznacza że warsztat oszczędzał na szczegółach i bajerach - gorsze węże, tańsze filtry, najtańszy reduktor ect. za pokrowiec płacisz osobno, gówniana regulacja
@toldwi: Nie zakładałem niby tam instalacji, ale byłem serwisować w tym zakładzie i muszę powiedzieć, że podejście pan Dariusz to ma naprawdę genialne. http://darmil.com.pl/ - zdecydowałem się tam pojechać na podstawie opinii z różnych for i nie zawiodłem się. Ja polecam i gdzieś w czerwcu jadę ponownie na profilaktyczny przegląd, wymianę filtrów itp. Jak byłem u niego w tamtym roku to stał do zagazowania bodajże Range Rover, jeden z nowszych modeli,
@polski: Poczytalem o tym Lovato, oczywiscie na tych forach opinie przerozne, od takich mowiacych ze to jakies tanie badziewie, az do pochwalnych. Uzywales moze kiedys instalacji Lovato? :P
Lovato


@toldwi: mam Lovato Smart już w drugim samochodzie, gaziarz mówi o nim jako o najtańszym porządnym ;) jestem zadowolony, tylko musisz uważać przy tym bo w Lanosie na wysokich obrotach sterownik gazowy mieszał lpg z benzyną żeby zachować moc. I lecać 150-160 na autostadzie sporo tej benzyny zjadł :) ale to w sumie zaleta, że taki mądry sterownik ;) ja jakiś dużych przebiegów nie robiłem, ale mój tate w Octavii