Wpis z mikrobloga

Ostatnie dni jeżdżę Kadjarem, montuję test Octavii RS230, ale w międzyczasie wepchnął mi się do kolejki mały, żółty i wściekły samochód, który aż prosił się o to, by coś więcej o nim powiedzieć. Nie mogłem odmówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie to jest jak najbardziej #carboners - naprawdę wyjątkowy samochód na rynku, tylko piekielnie drogi w relacji do wymiarów i praktyczności. Gdybym miał w garażu miejsce, a w portfelu pieniądze na kolejne auto nawet bym się nie zastanawiał. Równolegle miałem na test Superba w kombiu z dieslem 190 KM, 4x4 i DSG. Taki Abarth i taka Skoda - zestaw, który mógłbym mieć dla siebie na co dzień. Superb - wygodny, automat, diesel, świetny na trasy i pakowny. Abarth - manualna skrzynia, kubełki Sabelt i dusza prawdziwy wariata. Głośny, prychający przy zmianie biegów i skrajnie niepraktyczny. Fajnie byłoby mieć przed domem 2 auta wybierane odpowiednio rozumem i sercem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie - kilka spostrzeżeń na temat Abartha 595C w najmocniejszej wersji Competizione, już na YouTube.

#carburator <--- mój tag z testami aut i innymi tematami motoryzacyjnymi
#motoryzacja #samochody #abarth no i

PS Przepraszam, że punkt widzenia wyszedł słabo, ale siedzi się naprawdę bardzo wysoko....
macq2309 - Ostatnie dni jeżdżę Kadjarem, montuję test Octavii RS230, ale w międzyczas...
  • 5