Wpis z mikrobloga

Zacznijmy od #rozdajo znowu z tematu #xiaomi i #chinskiecuda zasady są proste tak jak ostatnio, plusujecie i obserwujecie mój tag, zbieram do dziś do 21:37:00 i po tej godzinie postaram się wybrać przez mirkorandom jedną osobę, do której wyślę na mój koszt przesyłkę. A dziś do wygrania długopis Xiaomi i oczywiście reklamówka Xiaomi.


Dziś w GearBest mamy:
Premiera Xiaomi Redmi Note 4X w kolorze Black Silver na GearBest:
LINK Xiaomi Redmi Note 4X 3/32 za 186.99 z kuponem: Note4XAB

Przedłużone promo na Xiaomi YI II 4K, wysyłka z EU za 0,49$ więc nie ma obaw o dodatkowe opłaty, chyba aktualnie najniższa cena:
LINK YI II z EU za 199.99$

LINK Odkurzacz elektryczny ILIFE V1 za 108.46$ wysyłka z EU (+9,13$)

LINK Odkurzacz elektryczny ILIFE X5 za 117.99$ z kuponem: ILIFEX5EU wysyłka z EU (+9,13$)

LINK Xiaomi Mi Android TV Box International Version za 74.99$ z kuponem: GBMIBOX2

Parę dni temu przyszły do mnie nowe słuchawki Xiaomi, krótka recenzja tutaj → LINK
Słuchawki są dostępne na GearBest za 39,39$ z kuponem: OXIAOM
#telefony #promocje #sluchawki #xiaomi
Jak ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW, jak zawsze chętnie pomogę z zakupami.
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez refa Note 4x, YI II 4K, ILIFE V1, ILIFE X5, Mi TV BOX, Słuchawki
Pobierz Andczej - Zacznijmy od #rozdajo znowu z tematu #xiaomi i #chinskiecuda zasady są pros...
źródło: comment_V0WLwcb0JLyJZVcv3HO5AfaydhVle9J7.jpg
  • 8