Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny PVE, PvP trochę przemysłu. EvE fajnie wygląda na trailerach no i ma super uniwersum ale jest nudne a społeczność jest wchooy toksyczna. Teraz zaczynam przygodę z Elite Dangerous. Narazie bardziej mi się podoba , zobaczymy jak będzie na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny Gdyby ccp nie było takim rakiem i wypuściło Valkyrie dla wszystkich, bez obowiązkowego VR i w tym samym sandboxie to grałbym nadal w EvE. Oni jednak wolą wypuszczać jakieś dziwne exclusivy a potem się dziwią że nikt w to nie gra.
  • Odpowiedz
@IKSDELKA ohoho najstarszy gównojoke w EvE. Tak sobie tłumacz swoją c-----a grę przegladarkową xD Jest 2017. Swiat poszedł na przód. Nie trzeba klikać w gry juz. XDddddddd to było dobre w 2006 jak zaczynałem a nie teraz.

  • Odpowiedz
@gooral_bagienny: no jest 2017, grafika poszla do przodu a gier mmo godnych polecenia ubylo, BDO o ile moglo byc dobra gra to przez bugi, glitche i inne exploity ktorych tworcy nie spieszyli sie naprawiac zostalo gownem p2w, grajac w ED mialem wrazenie ze gram w gre single player, Scam Citizena sie nie doczekam a reszta tytulow w ktore probowalem grac juz byly zrobione na dojenie jak najwiekszej ilosci gotowki z
  • Odpowiedz
@IKSDELKA: Typowy gracz Eve jest typowy. Przeczytaj moje komentarze, pisałem już dlaczego nie gram w Eve pomimo że jest najlepszym uniwersum jaki jest w grach o tematyce podróży kosmicznych, a podjazdy to ty zacząłeś. nie odwracaj kota ogonem teraz.
  • Odpowiedz
@gooral_bagienny: podjazdy to akurat zaczeles ty, moze nie wycelowane konkretnie we mnie ale w community gry w ktora gram

Frustracje graczy którzy myślą że grają w grę a tak naprawdę przerzucają tabelki jak szczury w korporacji. xD


Niby costam napisales dlaczego nie grasz aczkolwiek ta twoja wypowiedz jest dosc malo
  • Odpowiedz