Wpis z mikrobloga

Wlasnie mialem grac MMa na trainie. Trafilismy na moj ulubiony typ konta - 300h 22 lvl, 5 letni weteran, jedyna gra poza CSGO to 1.6 150h i jedna gowno gra z VAC sprzed paru dni*. Wiedzialem juz ze mecz przegramy przez magiczne timingi - jak wszystkie lose w ostatnim czasie.
I nagle jeden z enemy pisze ze goscie 100% #!$%@? po rozgrzewce, pisze cos o #!$%@? cheatow i ze jego premade nie wejdzie. I wychodzi z meczu. Obaj panowie dostali 30 min bana.
SZACUNEK dla nich ;)
#csgo
  • 8
@Dark: Oczywiscie, ale #!$%@? daje prime. Tyle ze goscie sie kryja i nie lataja ze spin botem, za to maja magiczne timingi i 15 razy idealnie wchodza Ci na plecy ;) Zreszta malo wazne jest to.
Bardziej chodzi o postawe gosci, ktory woleli wyrwac bana zamiast grac z cheatem co moim zdaniem zasluguje na duzy szacunek. Cenie sobie czysta postawe - lepiej nie zagrac gowno meczu, niz latac z 10 lvlem
@NexciaK: lel ja wczoraj mialem gdzie typ na rozgrzewce dostal OW i mecz anulowaloXD chcialem nastepny to dostalem 2 niemcow po 30h z aimem oczywiscie jako jedny chcialem kicknac ale reszta bobów myslala ze sa czysci;c
@NexciaK: tez tak mialem ostatnio, tyle ze ze spin botem gosciu latal, blokowalem go jak tylko moglem (dlatego nie #!$%@? z negeva i auto szmaty xD) az w koncu dostal bana po tym jak z bunnyhopa #!$%@? mu sie pod celownik i mnie zabil (nawet mam nagranie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). polecam wszystkim ten sposob