Wpis z mikrobloga

@ladzik: decathlon to gowno podwijaja sie ich bokserki do biegania. Mi pomoglo ubieranie ich na lewa strone [sic!]. Moze sprobuj bo otarc i tak nie bedze, a szkoda wywalac dobre gacie.
Przypasowaly mi tez takie majtasy https://spokey.pl/pl/product/drift-shorts/ kupione rok temu na jakies cebuli za 20zl. Ale one maja dosc dlugie nogawki.
Mam tez cos z nike pro kupowane na wyprzedazach wlasnie dlugosciowo jak bokserki i daja rady.
@PurpleHaze spróbuję wywinąć i spróbuję kupić te dłuższe gdzieś. Generalnie na taki trening 5-10km to jakoś wytrzymuje, ale planuje iść w góry na trasy po 40km dziennie i muszę znaleźć coś co nie będzie mnie wkurzalo przez 10h dziennie
@ladzik: te spokey mi podpasowaly na gorski maraton zima, tylko ze sa dosc cieple. Aura za oknem raczej nie zacheca do ich ubierania obecnie. Jesli na jakies wedrowki bardziej niz intensywne latanie to jak najbardziej.
Z reszta wydaje mi sie ze kazde spodenki dluzsze niz te krotkawe bokserki z decathlonu dadza rade.
@PurpleHaze ehh no tak jak pisałem wyżej. Mam nie chude uda i przy dłuższym marszu mi się o siebie obetrą więc muszą być jakieś dłuższe gacie. Poszukam czegoś od Nike. Generalnie mam 3 miesiące na testowanie
@ladzik: Do jazdy na rowerze i biegania używałem gaci które były przeznaczone bo biegania i drugie do jazdy na rowerze ale oba rodzaje są mocno przeciętne. Teraz dostałem kilka par bokserek Atlantica i #!$%@?... świetnie się w nich biega i jeszcze lepiej jeździ. Są jakoś specjalnie profilowane i podwijane, więc może idź w tym kierunku.