Wpis z mikrobloga

Pierwszy krok do udanego marca :D Narysowałam kalendarz. Tym razem udało mi się przed rozpoczęciem miesiąca. Pan wróbel, różowa forsycja i motywacyjny cytat z "Chłopaki nie płaczą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iniaczowebazgroly #rysujzwykopem
Gdyby ktoś sobie chciał wydrukować taki nabazgrany marzec i przyczepić na tablicę korkową lub przykleić szarą taśmą do ściany w piwnicy to link do pdfów jest tu. (A4 i jest też wersja czarno-biała bez różu). #dajo xD #zadarmo #planowanie #kalendarz i #motywacja
Dobra dość hasztagów.
Oby marzec był (jeszcze) lepszy od lutego! Powodzenia Mircy!
iniacz - Pierwszy krok do udanego marca :D Narysowałam kalendarz. Tym razem udało mi ...

źródło: comment_CQ2IZnYZwy3Iijs1qn1wsMfLVprlm0jX.jpg

Pobierz
  • 10
@iniacz: bardzo pozytywnie ^^ sam prowadziłem taki kalendarz rysowany przez kilka miesięcy, ale przerwałem, bo zabrakło mi czasu na rysowanie, gdy poszedłem do pracy. Świetny wróbelek, btw :D
@Zoxico: mi się od razu lepiej planuje, gdy mam rozrysowane :) tygodnie też sobie rysuję i leżą na biurku jako podkładka, żeby było wygodnie odkreślać zrobione rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję :)
@iniacz: no mam auto. Może śmiało pędzić, bo już nie w takich miejscach nim byłem. Tylko masz prawo jazdy, czy sam mam prowadzić? Swoją drogą to aż się rozmarzyłem nad takim wyjazdem, bo od dłuższego czasu nie miałem urlopu :D
@magucio: jadę na zawody z drużyną, więc pewnie też tylko sobie zrobię apetyt na jakiś wyjazd, bo mamy jeden dzień na zwiedzanie, a reszta to sportowe sprawy.