Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Palumbo: Witam. Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Palumbo: Płątki owsiane, np. górskie, soczewica zielona (najlepsze śmiesznie tanie (w Biedronce) źródło roślinnego białka, ale nie dla każdego (gazy, ratujesz się kminkiem, imbirem itd.)), pierś z kurczaka (najdroższa w tym zestawieniu chyba), ryż brązowy, kasze - jaglana, gryczana i inne wedle smaku i składników, twaróg, jogurt naturalny, jak jest hajs banany ( ͡° ͜ʖ ͡°) itd. Czasem może być też ryba - polecana jest makrela wędzona,
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: To prawda. Ba, w tej diecie spokojnie można zastąpić słodycze. Wspomniałem wyżej o rodzynkach, ale innym bardzo smacznym i prostym "daniem", który może być równie dobrze np. kolacją jest twaróg + banan + jogurt naturalny + trochę miodu. Słodkie, pożywne i bardzo, bardzo smaczne, a robi się chwilę i nie trzeba nawet żadnego blendera, tylko rozdziabać twaróg z bananem widelcem, miód z jogurtem wymieszać i połączyć. Dawki tyle, ile komu
  • Odpowiedz