Wpis z mikrobloga

Miraski z #warszawa i okolice.

Planuję swoje #wesele i #slub i poważnie rozglądam się ze swoim Różowym za salą. Zainteresowała nas szczególnie jedna w #otwock - Dworek na wodoktach.

Czy ktoś ma jakieś opinie/wspomnienia z wydarzenia, które tam organizował lub w którym uczestniczył? Opinie w internecie są mocno mieszane, szczególnie jeśli chodzi o jedzenie i kontakt z właścicielami. Ktoś może zna kogoś, kto zna kogoś, kto był tam na weselu?

#pytanie #kiciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
@rybak17: Dlaczego Otwock to miasto absurdów według Ciebie?
Ja tam ostatnio bywam co weekend i jak na razie widze przede wszystkim to, że jest strasznie brzydkie i zaniedbane..
  • Odpowiedz
@Elmuszka: To też, to tego jak pada deszcz to wszędzie płynie woda. Najgorsze wspomnienia mam z urzędów.
Jest to też miasto szpitalne, bez dużych firm wpłacających do budżetu. Kiedyś było uzdrowiskowe ale Konstancin ich wygryzł.
  • Odpowiedz
@Jaszka: Byłam tam na czterech weselach, miejsce jest świetne :) Jedzenie bardzo dobre, nie słyszałam żeby ktokolwiek narzekał.

Osobiście najbardziej w tym miejscu przypadł mi do gustu fakt, że sala nie jest stodołą. Tzn. nie jest nudna i jest tam kilka zakamarków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokoik z kominkiem, tarasy, pięny teren na zewnątrz. Na pewno się spodoba gościom. Ale najważniejsze przecież, żeby Wam się podobało :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@emwu11 170 i jest jeszcze troche luzu.

Wizytowalem w tym sezonie tam wesele na chyba 220 i i więcej bym się nie odważył bo podobno momentami sie ciasno robilo
  • Odpowiedz
@emwu11: @Jaszka: Byłem tam wczoraj na weselu. Sala powinna ogarnąć 200 osób. Było 9 stołów po ok 12/14 osób plus dwa długie na 30. Co do samego samego obiektu. Fajnie wygląda okolica. Szkoda, że wieczory już zimne bo wieczorem na prawdę uroczo jest. Jedzenie mocno przeciętne, obsługa z którą miałem do czynienia była fatalna. Jakbyś miał więcej pytań wal śmiało.
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej: @Jaszka: a jak sytuacja z miejscem na parkiecie? wydaje się on być przeraźliwie mały. Poza tym martwi mnie to, że stoły są poustawiane praktycznie pod samymi głośnikami, nie jest tak, że nie da się tam usiedzieć?
  • Odpowiedz