Wpis z mikrobloga

Napisalem ze cygany to brudasy (co w ponad 90%) jest prawda patrzac choćby jak mieszkaja i dostalem ostrzezenie ze tresc nawolujaca do nienawisci czy cos takiego. Czy jakbym napisal o (czysto teoretycznie) na przyklad ludziach znecajacych sie nad zwierzetami ze sa #!$%@? i #!$%@? ich to tez dostane ostrzezenie albo bana?
  • 11
@guitarrox: Napisałeś prawdę i często krzyczą że nienawiść, rasizm itp. #!$%@? przecież to prawda jak to że murzyn jest czarny, no niech będzie że brązowy.
@guitarrox: Ja nie wiem, czy ludzie naprawdę tacy ... niekumaci ? Ludzie znęcający się to zbiór osób popełniających wykroczenie i w dodatku społecznie nieakceptowalni. Ty sobie wybrałeś grupę spośród której tylko część nie dba o higienę (może i bardzo duża, nie wiem, nie robiłem badań). Więc pieprzysz głupoty generalizując, a twoje porównanie jest do dupy.
@bogobojny_trans: co ja poradze że to prawda i że nie zgadzam się z wydawaniem pieniędzy na nich kiedy nie szanują nawet otrzymanej pomocy jak mieszkania socjalne które wyglądają jak śmietniska po jakimś czasie. więc raczej moja generalizacja jest w miarę na miejscu