Wpis z mikrobloga

@darties Tusk na monolo w Sopocie w 2009 r. otrzymal informacje o tym ze zabija prezydenta i nic z tym nie zrobil. Ciekawe w jakim jezyku wtedy rozmawiali? No i musi jesze odpowiedziec za Amber Gold, bo jego syn pracował tam pod pseudonimem Józef Bąk.
  • Odpowiedz
Polak traci ważne stanowisko w Unii Europejskiej, kolejny wielki sukces polskiej prawicy XD


@Kroomka: coś zyskaliśmy jako kraj na tym, że przewodniczącym eurokołchozu jest Donek? Co nam załatwił, w czym nam pomógł? (serio pytam, bo jakoś nie śledzę aż tak tego co się w tym #!$%@? wyprawia)
  • Odpowiedz
Co nam załatwił, w czym nam pomógł?

@rossoneri: polska psychoprawica, uwielbienie dla prywaty, układów i mentalność Kalego. Tusk przedstawicielem Europy na arenie międzynarodowej - powinien nam załatwiać coś, nam Polakom i przeszkadzać Niemcom... Ale jakby jakiś Hiszpan tak robił to posikaliby się z żalu i narzekań na niesprawiedliwość w europie.

Mentalność z głębokiego PRLu - jak kiełbasa od znajomego tylnymi drzwiami w GS.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Czy jeżeli zostaną mu przedstawione i udowodnione winy, to rozumiem, że pierwszy będziesz postulował, aby go wsadzili do więzienia?
Powiedz mi co jest złego w tym, iż chciałbym aby taki Donald potrafił załatwić jakiejś polityczne sprawy na naszą korzyść (w końcu jest Polakiem, czyż nie?)
Co jest w złego w tym, że polityk z danego kraju chce ugrać jak najwięcej dla swojego kraju? Chyba, że nie uznajesz idei państw
  • Odpowiedz
Czy jeżeli zostaną mu przedstawione i udowodnione winy, to rozumiem, że pierwszy będziesz postulował, aby go wsadzili do więzienia?


tak, zostaną mu udowodnione tak jak i audyt sprzed #!$%@? roku wykazał jakieś nieprawidłowości. nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby łapać się na szopkę pt. amber gold i winy tuska. Bo o smoleńsku to nawet nie ma co pisać po kompromitacjach oszołomów od macierewicza.

Powiedz mi co jest złego w tym, iż chciałbym aby taki Donald potrafił załatwić jakiejś polityczne sprawy na naszą korzyść (w końcu jest Polakiem, czyż nie?)


:D
  • Odpowiedz