Wpis z mikrobloga

@Kammil: ja to w ogóle szczęśliwe dziecko jestem. Kolejka linowa w naprawie przez następnych kilka miesięcy XD potem chciałem iść sobie na ten bulwar gwiazd z odciskami dłoni w stylu Hollywood. I co? Zamknięte, bo przebudowa XD na szczęście pozbierali te wszystkie pomniki i odciski w jedno miejsce tymczasowo. Może nie robilo aż takiego wrażenia jak na samym wybrzeżu, ale chociaż mogłem sobie fotkę z Brucem zrobić :3
Pobierz upiorny - @Kammil: ja to w ogóle szczęśliwe dziecko jestem. Kolejka linowa w naprawie...
źródło: comment_92EupVq8xMNl0y37oIu27m0mmr7vThrp.jpg
@upiorny: jak masz czas to pojedź sobie do Shenzhen do parku miniatur zabytków (chyba nr 1 na tripadvisor, dojazd metrem do samego parku)- same miniatury jak dla mnie nudne, ale jak pójdziesz w momencie w którym będzie pokaz tańca różnych kultur zakończony fajerwerkami to nie będziesz żałował ;) To jedna z rzeczy które mi najbardziej utkwiły w pamięci z Chin.
@Aedem: no przyznaje, że nie wygląda to super świeżo, ale to chyba dlatego, że duża część tych wieżowców to bloki mieszkalne, a nie jak zazwyczaj biurowce. Tak czy siak już takiego widoku nie będzie mi dane zobaczyć.
@Kammil: w kwestii małego sprostowania- nie tydzień tylko jeden dzień :) tj. Aplikujesz do godziny 17:00 jednego dnia i dostajesz ją o 08:00 dnia następnego. Ceny w granicach właśnie 4 stówek za 30 dni.