Wpis z mikrobloga

@EndlessDream: Moim zdanie w rossie nie ma aż takiego asortymentu, żeby zostawiać pół wypłaty xd Mam w planach paletkę Maybelline The nudes, dokupię sobie też ukochany tusz z Loreala, bo w cenie regularnej jest nie do zniesienia i pewnie cień w kremie Color Tattoo, bo na to też się czaję.
@SuperPanda tak pomijając heheszki, bo faktycznie mam wiecej pieniedzy, na promocjach w ross wydawalam średnio 300 zl. Tym razem nie mam wielu potrzeb, kupię na pewno podklady revlon i bourjous , tusz loreal telescopic, konturowki do ust z wibo, ogolnie z wibo kupuję różne rzeczy bo są tanie(zakupilam ostatnio banana powder i bardzo sobie chwalę). Moim nowym odkryciem jest marka makeup revolution (i heart makeup, live love to marki siostrzane, które mialy
@EndlessDream: A są jakieś paletki MUR z dobrą pigmentacją? Niektóre mi się podobają kolorystycznie (nawet większość), ale mialam do czynienia z flawless matte i słabo wspominam. Podkładów drogeryjnych nie używam, z wibo tylko rozświetlacz, ale mam prawie cały jeszcze.
@EndlessDream: Fortune favor the brave to wizualnie chyba najpiekniejsza paletka, jaką widziałam () więc wielka szkoda A masz którąś z czekoladek? Bo też maja dobre opinie. A w Affirmation te jaśniejsze kolory też są widoczne na oku?
@EndlessDream: UD mi się na tyle podobają, że nawet bym zainwestowała w oryginał, oczywiście na promo- 20% xd (podobno mają niepowtarzalne kremowe wykonczenie), ale mają opinie takich, które blenduja się do jednego koloru i podobno mocno się osypują jak na cienie z tej półki cenowej.