Wpis z mikrobloga

Pytanie do graczy 30+ w #pokemongo : nie czujecie się głupio odbijając/prestiżując gym kiedy przyłączają się do was jakieś gówniarze? Dziś mnie spłoszył jakiś wczesnopodstawówkowy chłopaczek jak podbijałam, ale potem wróciłam i wrzuciłam swojego poka. Trochę czuję się głupio jak idę slalomem przez pobliski park żeby zaliczyć wszystkie pokestopy. Zimową porą był większy luz w pokemonowych miejscówkach, ale im cieplej tym więcej małolatów z telefonami lata.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Lunarie to chyba laski mają z tym problem :D mnie 30 level życiowy w tym roku pęknie, w oczach tych gówniaków to pewnie jedną nogą już nad grobem stoję, i jakoś mnie to krępuje ʕʔ
  • Odpowiedz
@Monneypenny: Tylko trochę, ale tylko wtedy gdy niewiele młodsze osoby zwracają się do mnie per "pan" ( ͡° ͜ʖ ͡°) (mam 30 lat).
A tak na serio to pod gymami spotykam osoby w pełnym przedziale wieku, a u mnie na osiedlu jest nawet dwóch "starszych" panów tak z 50-60 lat. Większość poważnych graczy mających wyższe poziomy jest najczęściej w przedziale 25-35 lat.
  • Odpowiedz
@Monneypenny: Jak zaczynałem grać to mi to nie przeszkadzało, bo gra była nowością i przyjemnie było dzielić ją z innymi. Od kilku miesięcy gram sam i co najwyżej spotkam się wzrokiem z innym graczem, ale generalnie unikam interakcji i robię swoje :)
  • Odpowiedz
@Monneypenny mnie jakis czas temu zaczepil w parku chlopaczek z podstawowki. Stoje i łapie, słyszę :" łapiesz poksy?". Ja zonk, ale powiedziałam ze tak i chwilę pogadaliśmy. 27 level here
  • Odpowiedz
@Monneypenny: Dodam jeszcze kilka fajnych historii z dzieciakami.

1. Po wrzuceniu mojego pierwszego Gyaradosa do gyma zleciało się nie wiadomo skąd kilku małolatów z pytaniem czy to ja go wrzuciłem, skąd go mam i byli nim bardzo zachwyceni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

2. Kiedyś gdy podbijałem prestiż w gymie obok podstawówki, podeszło kilku chłopaczków z pytaniem jak robię to tak szybko (wtedy gdy jeszcze prestiżowało się
  • Odpowiedz
@Monneypenny: też staram się raczej unikać dzieciarni (kilka lat mi jeszcze zostało do 30+) ale zdarzyło się wspólnie popodbijać, pogadać itp. Raczej spoko interakcje zawsze.

@Stupendo:co do 3 to przecież mieli rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ojj też dużo różnych mam, może oddzielny wpis zrobimy na opowiastki? :D
  • Odpowiedz
@Monneypenny Ja mam 22 a i tak jak chodzę sama to trzymam telefon tak żeby nie było widać co robię xD na początku było spoko bo hype i co druga osoba na ulicy grała, ale teraz to tak średnio i mi głupio. Jak idę na jakiegoś lura w okolicy to zabieram ze sobą kuzyna 9 lat, młody się cieszy, a ja mam mniejszy przypał. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Monneypenny to jest nic;) robię sobie wolny trening biegowy (tempo 6:00) zeby nabic km do jajek, na chwilę stanąłem złapać chansey koło jakiegoś chłopaka lat 10. Chwilę z nim pogadałem, mówię trzymaj się młody lecę dalej. A ten że pobiegnie ze mną, bo chce się dostać do gymu w tym kierunku co biegne. I tak przez pół miasta biegłem z obcym 10 letnim chłopakiem. Trochę słabo to mogło wyglądać ( ͡
  • Odpowiedz