Wpis z mikrobloga

Pytanie do graczy 30+ w #pokemongo : nie czujecie się głupio odbijając/prestiżując gym kiedy przyłączają się do was jakieś gówniarze? Dziś mnie spłoszył jakiś wczesnopodstawówkowy chłopaczek jak podbijałam, ale potem wróciłam i wrzuciłam swojego poka. Trochę czuję się głupio jak idę slalomem przez pobliski park żeby zaliczyć wszystkie pokestopy. Zimową porą był większy luz w pokemonowych miejscówkach, ale im cieplej tym więcej małolatów z telefonami lata.
  • 24
@Monneypenny: 25 lvl (w grze też ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i czasem dziwnie się czuję, gdy chcę złapać sobie poksa, a obok mnie dzieciarnia robi to samo. Wtedy dopadają mnie myśli, co pomyślą inni ludzie widząc, że ja, groźnie wyglądający, zarośnięty typ, łapię wirtualne stworki jak jakiś małolat z podstawówki. Po chwili jednak te myśli mijają, bo przecież nikt nie widzi, co robię na telefonie. Mogę
@Hiisi
@jestem-tu no właśnie chyba problem jest że faktycznie wszyscy dziwią się że ktoś w to jeeszcze gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam takie zamykane etui na telefon więc jak gram w tramwaju to przymykam tą klapkę tak żeby osoby obok nie widziały, a jak stoję pod gymem to staram się wyglądać jakbym właśnie dostała wiadomość na telefonie i odpowiadała na nią (taaaaaaaaak przez 10 minut tapanie w
@Monneypenny: Mój lvl 45, jeszcze żyję haha. Najdziwniej patrzą osoby starsze ale jakoś mam to w głębokim poważaniu. Z dzieciakami spotkanymi pod gymem żadnych problemów, często z synkiem i żoną polujemy. Trochę opowiastek też by się znalazło. Pozdrawiam!