Wpis z mikrobloga

@smietanaminer: No to sobie wybrałeś dupny powód, bo na takim lenowo będzie ci działał #!$%@?. Jak nie jakieś kexty ci się powywalają, to połowa rzeczy ci się będzie wykrzaczała lub nie będzie działać. Jak chcesz się pobawić systemem to idź do galerii i pobaw się makiem w ispocie / saturnie czy gdzie tam chcesz.
@oczyszczony: Nie zagryź go, że chce sobie potestować na swoim sprzęcie. Uwielbiam politykę apple (ʘʘ) i ich statystycznego klienta. Jeszcze tylko Ministerstwo Myśli i zamykać za sam pomysł naprawy we własnym zakresie tych "cudów techniki". Są platformy, pod którymi osx działa bardzo stabilnie, jednocześnie nie będąc produktem apple.

@smietanaminer: Nie wiem czy dysponujesz, ale serie thinkpada (x230) współpracują bardzo dobrze z hackintoshem (przynajmniej tak donoszą userzy).
@przepelnieniebuforu: A niech se testuje, ale tylko system jest skonfigurowany pod konkretną platformę, dlatego działa to tak przyjemnie. Jeszcze się zrazi, bo musi się męczyć z instalacją, później z konfiguracją, a później jeszcze nie będzie mu coś działać.
Miałem macbooka i bardzo przyjemnie używało mi się go do codziennej pracy, ale od windowsa 7 to się zmieniło, bo obecnie 10 również jest przyjemna w działaniu. Jedyna zaleta programów na macos to
tu chodzi tylko o sprawdzenie systemu, czy będzie mi się na tym dobrze robiło cokolwiek, zwykła ciekawość. To chyba nie jest rozsądny powód do kupowania MacBooka od ręki.


@smietanaminer: jak chcesz sprawdzić retinę, touchpad i wiele innych funkcji, których twój sprzęt nie wspiera + nie będziesz miał pełnych sterowników? hackintosha budujesz od 0 albo nie będzie działało